بخش چسب پی وی سی ایزو

 

چسب پی وی سی ایزو در بالاترین کیفیت ممکن و به عنوان محصول رقابتی برند تانگیت المان در بازار داخل و کشورهای همسایه به طور گسترده در حال پخش و با حذف دلالان و واسطه ها با مناسب ترین قیمت عرضه می گردد.
اگر به مارک های چسب پی وی سی موجود در بازار چسب کشور دقت کنیم تمام این مارک ها از یک نوع بسته بندی و رنگ و نام مشابه برند هنکل المان ، تانگیت کپی برداری شده است. یکی از معدود شرکت های خاورمیانه ای که با شهامت تمام اقدام به انتخاب نام و هم چنین انتخاب رنگ کاملا متفاوت با برندهای شناخته شده خارجی برای بسته بندی خود اقدام نموده است، شرکت مهرتابان پرشین می باشد.
این شرکت چسب پی وی سی تولیدی خود را با نام تجاری ایزو و در بسته بندی قوطی و تیوپی با رنگ زرد در بازار عرضه می کند. این شهامت از پشتوانه ای قوی هم چون کیفیت بالا که توانسته است این برند ایرانی را در صف رقیبان جدی تانگیت هنکل المان در بازار داخل و کشور های همسایه قرار دهد، سرچشمه می گیرد.
این شرکت معتبر ایرانی وابسته به گروه شیمیایی ایزو در روزهای پایانی سال اواخر سال ۷۲ به صورت رسمی ثبت می گردد و در این ربع قرن سابقه اقدام به تولید انواع چسب های پی وی سی و انواع پرایمر و هم چنین پی یو نموده است.
برند ایزو جز معدود برندهای ایرانی چسب پی وی سی است که با به کارگیری بهترین مواد اولیه و جدید ترین فرمولاسیون روز دنیا و در سایه کنترل کیفی دقیق در ازمایشگاه های پیشرفته تولید می گردد.

   

مطالب ویژه