خرید انواع چسب بتن اب بندی

 

چسب بتن بهترین راه حل برای اب بندی استخرهای کشاورزی و شنا و درزهای جکوزی و سرویس های بهداشتی و ملات های سیمانی می باشد و خرید عمده انواع ان  در این سایت با قیمت مناسب فراهم گردیده است.
در گذشته برای اب بند نمودن استخرهای کشاورزی و شنا از قیر و گونی استفاده می شد و ایزوگام ها برای سهولت نصب رفته رفته جایگزین انها شدند. عدم مقاومت قیر و ایزوگام در برابر سرما و گرما و وجود درز های نصب ایزوگام، رضایت نسبی از اب بندی را برای مصرف کننده ایجاد می نمود و مصرف کننده می دانست که احتمال نشت اب از سطح ایزوله شده وجود دارد و حتی در صورت عدم نشت با گذشت زمان و بدلیل سرعت بالای فرسودگی قیر و ایزوگام باید به فکر ترمیم یا نوسازی باشد که علاوه بر صرف وقت، هزینه بالایی به مصرف کننده تحمیل می نمود.

نیاز بازار به محصولی صد در صد اب بند و مقاوم در برابر تغییرات جوی و با مقاومت کشش بالا متخصصان شیمی را بر ان داشت که با ترکیب مواد پلیمری و شیمیایی و معدنی محصولی را تولید کنند که با داشتن تمام این ویژگی ها قیمت مناسبی نیز داشته باشد.
این محصول در بازار به عنوان چسب بتن معروف است و در انواع مختلف تولید و بسته بندی می شود. چسب بتن اب بندی، چسب بتن تقویت ملات، چسب بت درزگیر و …
برخی از چسب های بتن مایع و برخی به صورت خمیری در بازار وجود دارند.  برخی از انواع این چسب به تنهایی در درزهای موجود در سطوح به طور مستقیم استفاده می شوند و برخی با ملات های سیمان جهت افزایش چسبندگی و خواص ملات به انها افزوده می شود.

در گذشته این چسب از کشورهای اروپایی و در دهه اخیر از ترکیه به کشور وارد می شد و با استقبال مصرف کنندگان از این محصول، سرمایه گذاران داخلی نیز با حمایت از متخصصان داخلی اقدام به تولید این محصول نموده اند. در حال حاضر برندهای متنوعی از این چسب با کیفیت و قیمت و کارایی متفاوت در بازار  وجود دارد. کارشناسان بازار چسب ایران کوشیده است که با ارتباط مستقیم خریدار و تولیدکننده یا وارد کننده و حذف واسطه کمک شایانی به خرید با قیمت مناسب ان داشته باشد.

   

مطالب ویژه