خرید انواع چسب کفش

 

تولید چسب کفش سابقه طولانی در جهان و ایران دارد و انواع مختلفی از ان در برندها و مارک های گوناگون در بازار موجود می باشد. این مرکز با ایجاد نمایندگی اینترنتی خرید این محصول را در سراسر کشور اسان نموده است.
چسب کفش از قدیمی ترین چسب های تولید شده در جهان و ایران می باشد. اولین چسب های کفش پایه گیاهی داشتند و به صورت خمیری و نشاسته ای تولید می شدند. سفتی و سختی و عدم واکنش در برابر رطوبت از عیوب این نوع چسب کفش بود. بعد از این نوع چسب، چسب های لاتکسی رواج یافتند که علاوه بر انعطاف خوب، برای اتصال رویه ها در حالت خشک و خیس بسیار مناسب بودند. چسب های پلاستیکی بعد از این نوع چسب به بازار عرضه شدند که با انعطاف خوب و سرعت خشک شدن مناسب، مورد استقبال تولیدکنندگان قرار گرفتند اما قدرت اشتعال بالا و بخارات سمی انها از گسترش انها جلوگیری نمود. در حدود نیم قرن پیش با اختراع پلیمر، چسب های پایه پلیمری با کارایی مختلف و برای امور حرفه ای تولید شدند و در صنعت کفش گسترش یافتند.
در حال حاضر تمام چسب های ذکر شده تولید می شوند و توسط کارگاه های سنتی و گاها پیشرفته استفاده می شوند. این چسب ها با برندهای گوناگون در ایران و جهان با کیفیت ها و قیمت های متفاوت تولید می گردند و هر کدام در بخشی از مرحله تولید کفش به کار گرفته می شوند. بازار چسب ایران با ایجاد بانک گسترده ای از انواع این چسب، در اشنایی تولیدکنندگان با این برندها و لیست قیمت انها و یا ثبت سفارش و خرید گام بلندی برداشته است.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه