خرید بهترین چسب کفش

 

شرکت های تولیدی که کفش های انها زیبایی و کیفیت و دوام عالی دارد در انتخاب بهترین چسب ها جهت اتصال اجزا مختلف دقت بالایی داشته اند.
در تولید کفش مواد مختلفی از جمله چرم، پلاستیک، لاستیک، الیاف مصنوعی به کار می روند که اتصال اکثر انها به یکدیگر بوسیله چسب ها ممکن می گردد. انتخاب درست چسبی که بتواند اغلب مواد گوناگون را به خوبی به یکدیگر بچسباند شرط مهمی در بالا بردن کیفیت نهایی کفش تولیدی است. چسب هایی که در تولید کفش به کار برده می شوند جز چسب های حلالی می باشند و در این صنعت چسب چرم و کفش و پی یو و سوپر پی یو و قطره ای و یک دو سه جز چسب های متداول در صنعت کفش می باشند. هوشیاری تولیدکننده از استفاده به جا هر کدام از این چسب ها متناسب با انتظاری که از چسبندگی و قدرت ان دارند باعث مرغوبیت کفش و رضایت مندی مشتری گردد.
بهترین چسب کفش
چسب باید متناسب با مواد مصرفی متداولی باشد که در تولید کفش و در این صنعت به کار میرود. حلال های به کار رفته در ان به گونه ای باشند که با باز بودن در قوطی چسب زود تبخیر نشود و بتوان با باز بودن در قوطی چسب مدت ها از ان استفاده کرد. این چسب باید قدرت چسبندگی بالایی داشته و ماده چسب باید در برابر خاک و گرد و غبار مقاوم و ویسکوزیته و غلظت این چسب باید حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ پواز باشد. اصولا رنگ این چسب زرد یا قهوه ای روشن است.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه