خرید عمده چسب موکت بل

 

شرکت چسب بل از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در کشور دارای سبد کالایی متنوعی است. چسب فوی و صنعتی این مجموعه برای نصب موکت گزینه مناسبی است که برای خرید عمده ان می توانید از این مرکز اقدام نمایید.
شرکت چسب بل از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید چسب در کشور می باشد که با بکارگیری توان متخصصان داخلی و تجهیزات مدرن و نیز مواد شیمیایی وارداتی و تولید داخل محصولات متععدی را برای امور تخصصی و در زمینه های گوناگون تولید نموده است. این شرکت با سابقه طولانی در تولید چسب به پرچم دار این صنعت در کشور محسوب می شود و توانسته است که به بازار های کشورهای همسایه نیز صادرات داشته باشد.
چسب فوری و چسب صنعتی یکی از محصولات پرکاربرد و پر فروش این شرکت می باشد که از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و هر چه از یک چسب صنعتی مانند چسبندگی قوی، ماندگاری طولانی، مقاومت در برابر اب و گرد و غبار، ویسکوزیته و درصد خشک در رنج استاندارد و … می توان انتظار داشت در این چسب به بهترین حد ممکن وجود دارد.
سامانه بازار چسب ایران با توجه به استقبال مصرف کنندگان و نصابان موکت و کفپوش و نیز فروشگاه داران اقدام به فروش عمده این محصول با کیفیت با مناسب ترین قیمت نموده است.

   

مطالب ویژه