خرید قوی ترین چسب کفش

 

در خرید کفش علاوه بر زیبایی دو فاکتور کیفیت و دوام نیز حائز اهمیت است که در میان مواد مختلفی که در تولید ان به کار می رود، کاربرد قوی ترین چسب نقش مهمی در تحقق این دو معیار دارد.
شاید اولین چیزی که خریداران کفش برای خرید در نظر می گیرند زیبایی ان باشد اما مطمئنا کیفیت و دوام از فاکتورهای مهم و اساسی خرید انها می باشد. در تولید چسب مواد مختلفی هم چون چرم و ورنی و پوشش های پلاستیکی و کفی ها با جنس های مختلف و قطعه های تزیینی به کار برده می شود که همگی در صورت نگهداری مناسب تا مدت ها دوام خوبی دارند. اما کیفیت و دوام انها زمانی از بین می رود که چسبی که برای اتصال انها استفاده شده است به هر دلیلی از بین برود. برای همین است که چسب ها به عنوان فاکتور مهم در تولید کفش به حساب می ایند. انتخاب چسب مناسب و قوی در هر مرحله تولید کفش نقش بسیار مهمی در کیفیت ان دارد.
انتخاب درست چسب متناسب با جنس دو قطعه یا اجزا کفش کاری تخصصی است که باید توسط کارشناسان متخصص صورت گیرد. کارشناسان بازار چسب ایران برای راهنمایی و اشنایی تولیدکنندگان انواع کفش اماده پاسخ گویی به سوالات تولیدکنندگان عزیز می باشند و بنکداران و خریداران عمده نیز می توانند در خصوص نیاز مشتریان خود با این کارشناسان مشاوره نمایند. در زیر نیز مواردی از ویژگی های چسب کفش خوب اورده شده است.

ویژگی های چسب کفش خوب:
این چسب باید از قدرت چسبندگی بالا برای انواع چرم و الیاف مصنوعی و پلاستیک را دارا باشد. انعطاف پذیری و دوام همراه با عملکرد سریع از دیگر ویژگی های این چسب است. ساختار چسب باید به گونه ای باشد که با باز بودن دراز مدت درب قوطی چسب و قرار داشتن در فضای باز، بتوان در مدت طولانی از ان استفاده نمود. ویسکوزیته این چسب باید در حدود ۲۰۰۰ تا ۳۰۰۰ پواز باشد.

   

مطالب ویژه