خرید چسب اب بند و عایق هنکل المان

 

برند جهانی هنکل المان برای اب بندی انواع سطوح داخلی و خارجی ساختمان، محصولات تخصصی با کیفیت و ماندگاری بالا تولید و به بازار های جهانی عرضه نموده است. در ایران نیز چسب اب بند و عایق این شرکت از طریق این مرکز بدون واسطه قابل خریداری است.
هنکل المان جز اولین و معدود شرکت هایی در جهان می باشد که در خصوص چسب های ساختمانی دارای بیش ترین تنوع و بالاترین کیفیت می باشد و توانسته است محصولات خود را به همین دلیل به بیش از پنجاه کشور جهان صادر کند و بازار های جهانی را در اختیار بگیرد.
این چسب ها در ایران توسط شرکت صنعتی هنکل قزوین تحت لیسانس و با مواد اولیه خارجی تولید و محصولات شامل چسب های اب بندی و عایق، چسب های کاشی و سرامیک پودری و خمیری، چسب های کفپوش می گردد و توسط نماینده انحصاری فروش چسب ها و محصولات ساختمانی هنکل به بازار کشور عرضه می شود.

چسب اب بند و عایق هنکل المان
این چسب با کد CR166 در واقع یک پوشش اب بندی سیمانی دوجزیی اصلاح شده با پلیمر است که کاربردها و مصارف بسیار گوناگونی را شامل می شود.

موارد مصرف:
اب بندی انواع سطوح داخلی و خارجی
انواع سازه ها و تاسیسات، اب بندی دیواره های ساخته شده از بتن، پایه سیمانی سنگ اهکی، اجر، دیواره های حائل و برشی، مخازن بتنی نگهداری اب و فاضلاب، استخر، جکوزی، روف گاردن، مخازن فلزی
محافظت از انواع سطوح فلزی و بتنی در برابر نم، رطوبت، کربناسیون و مواد خورنده

مشخصات:
سهولت در اجرا
غیر سمی و کم خطر
مقاوم در برابر عوامل جوی و سیکل ذوب یخ
قابل استفاده بعنوان پرایمر زیر سطوح مختلف
اب بند منعطف
کم کردن مراحل اب بندی، مقاوم و مقرون به صرفه
قابلیت چسباندن کاشی و سنگ بروی ان بدون نیاز به لایه های اضافه

   

مطالب ویژه