خرید چسب اهن و صنعتی کاسپین

 

چسب اهن کاسپین بدلیل داشتن رزین های مخصوص اروپایی دارای بالاترین کیفیت ممکن در میان سایر برندها می باشد و از این رو بهترین گزینه برای خرید و کاربرد برای مصارف صنعتی و خانگی است.
یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های تولید چسب در کشور شرکت دقیق شیمی می باشد. این شرکت وابسته به یکی از گروه های خوشنام صنعتی در کشور به نام فومن شیمی است و فعالیت خود را در زمینه تولید چسب با نام ایرانی کاسپین در سال ۱۳۷۷ به طور رسمی اغاز کرد و در ابتدا در جهت جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان فعالیت خود را با به کارگیری بهترین مواد اولیه و به روز ترین فرمول های شیمیایی و جدید ترین دستگاه های روز دنیا اغاز کرد و با ایجاد شبکه کنترل کیفیت با استانداردهای بین المللی تولیدات خود را به زیر ذره بین برده است تا هیچ گونه کمی و کاستی در تولیدات این مرکز وجود نداشته باشد. همین امر سبب شده است که تولیدات این مجموعه ایرانی مورد تایید سیصد شرکت داخلی باشد و بتواند پرچم دار حمایت ایرانی از کالای ایرانی با کیفیت باشد و وجود مشتریانی هم چون ایران خودرو و سایپا و امرسان و … در مجموعه بزرگ مشتریان این شرکت گواه این مطلب است.

این شرکت در سبد محصولات خود چسب های اهن و صنعتی و اکواریوم و سیلیکون و چسب قطره ای و چوب و همه کاره و … را دارا می باشد.

چسب اهن کاسپین
چسب اهن کاسپین دارای مشخصات کلی زیر می باشد.
کاربر رزين های وارداتی ویژه از شركتهای اروپایی معتبر
مقاومت در برابر سردی هوا و محیط تا دمای صفر درجه سانتيگراد
دارا بودن مواد ضد اکسايش تقويت کننده و افزاينده چسبندگی
کاربرد مواد تقویتی برای چسبندگی بیش تر
بالا بودن چسبندگی نسبت به محصولات مشابه داخلی و خارجی

کاربرد چسب اهن کاسپین
از این محصوا می توان به صورت عمومی در چسباندن اهن و انواع جنس های مختلف استفاده کرد مانند لاستیک و واشر و موکت و چرم و …

مشخصات فنی چسب اهن کاسپین
این چسب جز چسب های حلالی بشمار می رود .
میزان مواد جامد : ۲۱-۲۵%
مقدار ويسکوزيته : ۲۰۰۰-۴۰۰۰ cP
این محصول در بسته بندی های ۵۰ تا ۱۰۰ میلی لیتر تیوپی و ۲۵۰ و ۱۰۰۰ گرم قوطی در بازار عرضه شده است.

   

مطالب ویژه