خرید چسب بتن هیلتی

 

در سال های اخیر محققان برای رفع اشکالات در ضمن ساخت سازه های بتنی هم چون تغییر مشخصات سازه و شرایط بهره برداری سازه و یا تغییرات ناگهانی در نقشه اجرایی اقدامات متنوعی را پیشنهاد نموده اند که از جمله انها کاشت بولت در بتن می باشد. این اقدام در میان توصیه های دیگر سبب تحول شایان و تاثیرگذاری در اجرای سازه های بتنی گردیده است.
برای استحکام بولت در بتن از چسب مخصوصی که دارای ترکیبات شیمیایی با ویژگی های خاص مقاومتی و شیمیایی است استفاده می شود.
امروزه شرکت های تولیدی زیادی در جهان اقدام به تولید انواع چسب بتن و کاشت میلگرد و بولت نموده اند. این محصول به صورت بسته های حجمی و کیلویی و هم چنین با بسته های تزریقی جهت کار با گان در بازار عرضه می شوند.
برای کاربرد این چسب در هر نوع چه تزریقی و چه حجمی باید مراحل مختلفی روی بتن صورت گیرد. ابتدا بوسیله دستگاه کرگیری و یا گرد بروی بتن سوراخ هایی با عمق و قطر متناسب با بولت زده می شود و سپس بوسیله فن های دمنده و مکنده داخل سوراخ ها نظافت و شستشو می شود و در نهایت اگر چسب تزریقی باشد بوسیله گان و اگر به صورت کیلویی یا حجمی باشد به روش شره ای برای نصب بولت استفاده می شود.
در هنگام کاشت بولت قلوه شدن یا خارج شدن ان امکان پذیر است که از اشکالات اجرایی یا محاسباتی نشات می گیرد از این رو بخش کنترل کیفی سازه های بتنی عملیات کاشت را توسط ازمایش کشش بررسی و تحت کنترل قرار می دهد.
برای جلوگیری از موارد ذکر شده استفاده از چسب مناسب نقش مهمی خواهد داشت.
هیلتی از شرکت های معتبر جهانی است که در خصوص این گونه چسب ها با مقاومت کششی و ویژگی های فنی بالا و سهولت اجرا در سطوح افقی و عمودی گام بلندی برداشته است.
کاربرد این محصول در پروژه های بزرگ سازه های بتنی با کاشت بولت از اطمینان مهندسین و کارشناسان به این برند با وجود قیمت بالای ان بوده است.
لازم به ذکر است که ماشین الات و هم چنین بیس پلیت ها و گاردریل های زیادی در جهان با این محصول نصب شده اند.
با توجه به انچه گفته شد خرید این محصول هر چند با قیمت بالا با توجه به کیفیت ان به صرفه است. البته خرید عمده این محصول به طور مستقیم از واردکننده نقش مهم در کاهش هزینه خرید خواهد داشت.

   

مطالب ویژه