خرید چسب پی وی سی تانگیت

 

چسب تانگیت، محصول برتر شرکت هنکل المان برای اتصال انواع لوله پلیکای یا پی وی سی اب و فاضلاب تولید می شود و از طریق نمایندگی های معتبر حضوری و اینترنتی در ایران پخش و عرضه می گردد.
پلیکا یا لوله های پی وی سی از لوله های پر کاربرد در صنعت ساختمان برای انتقال اب و فاضلاب می باشند. برای اتصال این لوله ها به یکدیگر به چسب های مخصوصی نیاز است که علاوه بر استحکام و چسبندگی قوی در برابر مقاومت خورنده ای که قالبا در این لوله ها جریان دارد مقاوم باشد و اب گرم نیز روی این چسب تاثیری نداشته باشد و اب سرد نیز باعث ترک خوردگی ان نگردد. این چسب باید پرکنندگی خوبی داشته باشد که تمام نقاط اتصال را به خوبی پوشش دهد. یکی از اولین شرکت های اروپایی تولیدکننده این چسب هنکل المان می باشد که محصول تولیدی ان به ۵۰ کشور جهان صادر می شود و توانسته است سهم فروش بالایی در بازار جهانی به خود اختصاص دهد.


هنکل المان این چسب را با رزین های درجه یک پی وی سی و سیکلو هگزان و تتراهیدروفوران مخصوص المانی در انواع مختلفی و با نام تجاری تانگیت تولید می کند. این تنوع محصول که در هیچ شرکت خارجی و داخلی دیده نمی شود از تمایل این شرکت برای تولید محصولات تخصصی و پاسخگویی به تمام سلیقه ها سرچشمه می گیرد. برای اشنایی با انواع چسب پی وی سی تخصصی تانگیت می توانید با کارشناسان بازار چسب ایران از راه های ارتباطی مموجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

   

مطالب ویژه