خرید چسب کفاشی خارجی

 

یکی از بهترین برندهای خارجی و ترکیه ای چسب کفاشی برای خرید، دنلاکس می باشد که برای چسباندن مواد خام گوناگون در مراحل مختلف تولید کیف و کفش به کار می رود.
یکی از بهترین برندهای خارجی چسب کفاشی که کیفیت بی نظیری دارد دنلاکس است که کاربرد ان به تولیدکنندگانی که به کیفیت و دوام کفش و پاپوش اهمیت ویژه ای می دهند اکیدا توصیه می شود. این برند برای چسباندن مواد خام محصولات تخصصی دارد که در زیر به معرفی انها می پردازیم.

دنلاکس PRIMER EVA 97
این محصول یک پرایمر تک جزیی قوی است که از ان می توان برای اماده سازی زیره های EVA قبل از استفاده چسب پی یو استفاده کرد و علاوه بر اماده سازی ایده ال به قدرت و گیرایی چسب کمک شایانی کرد.

دنلاکس PRIMER DENSOL V
این پرایمر نیز تک جزیی است و برای اماده سازی سطوح زیره پی یو و تی پی یو و پی وی سی قبل از استفاده از چسب پی یو جهت افزایش کیفیت سطح و کارایی چسب از ان استفاده نمود.

دنلاکس INTRE 500
این چسب حلالی است و با فرمولاسیون خاص تولید می گردد. این چسب ویژه دارای استحکام بالا و چسبندگی قوی بسیار اقتصادی است. این چسب با داشتن غلظت مناسب و سرعت خشک شدن سریع برای کلیه مصارف عمومی و کارگاهی بسیار مناسب است.

کاربردهای این چسب:
از این چسب برای تولید کفش و کیف و و سراجی استفاده می شود. این کاربردها عبارتند از: تولید کفش و چرم، زیره کفش و چسباندن زیره مصنوعی و چرم و چرم مصنوعی، زیره و تولید رویه و استر رویه و مغزی دور کار و پارچه و لاستیک و روکشی پاشنه و زیره EVA و دمپایی EVA

دنلاکس TP 4100
چسب حلالی پی یو است که در صنعت کفاشی کاربرد بسیاری دارد. استحکام و چسبندگی بالا از ویژگی های این محصول می باشد که سبب استقبال تولیدکنندگان از ان گشته است.
کاربردهای این چسب:
از این چسب برای تولید انواع کفش و چسباندن انواع زیره با جنس پی وی سی و پی یو و ترمو و لاستیک و چرم و نیولایت، EVA، TPU و غیره را به رویه های پرم مصنوعی و پارچه را امکان پذیر می سازد.

   

مطالب ویژه