فروشنده انواع چسب کاغذ دیواری متیلان

 

کاغذ دیواری امروزه به یکی از اصلی ترین وسایل برای تزیین دیوار ها مورد استفاده بوده که برای نصب آن ها می توان از فروشنده های معتبر، چسب کاغذ دیواری متیلان را تهیه کرد.
در بازار چسب کشور انواع مختلفی از برندهای چسب کاغذ دیواری موجود می باشد. این برندها شامل مارک های خارجی و داخلی است . در میان انواع برندهای خارجی، چسب های المانی و ایتالیایی و هم چنین ترکیه ای از استقبال بیش تر مصرف کنندگان برخوردار هستند و اکثر فروشنده های این چسب و فروشگاه های فروش کاغذ دیواری و قالب نصاب ها به برندهای این کشورها تمایل بیش تری دارند. از جمله این برندها می توان به محصول کم نظیر هنکل المان با نام تجاری متیلان و اکفیکس اشاره نمود. از ویژگی های بارز یک چسب کاغذ دیواری خوب می توان به چسبندگی بالا، قابلیت نفوذپذیری مناسب در کاغذ، سرعت خشک شدن مناسب و متناسب با مدت زمان نفوذ چسب در کاغذ و زمان لازم برای تنظیم نصاب جهت نصب کاغذ، حلالیت بالا در اب سرد و بی رنگی اشاره نمود.

چسب کاغذ دیواری متیلان
همه این موارد ذکر شده با بالاترین حد ممکن در محصولات متیلان به عنوان برند تخصصی چسب کاغذ دیواری هنکل المان وجود دارد. متیلان تولید کننده انواع چسب کاغذ دیواری آلمانی بوده و محصولات این شرکت در بازار ایران توسط فروشنده های معتبر عرضه می شود. دلیل محبوبیت این کالا را در ایران می توان استفاده از فرمولاسیون با کیفیت و قابلیت اجرا در تمامی سطوح عنوان کرد. این کالا دارای مقاومت در برابر حرارت و رطوبت بوده و برای مصارف مختلفی در بازار سراسر کشور عرضه می شود.
سامانه بازار چسب ایران جهت رفاه حال فروشندگان چسب کاغذ دیواری بانکی با بودجه بندی بالا از انواع برندهای داخلی و خاجی با قیمت های مناسب فراهم نموده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیش تر از راه های ارتباطی موحود در سایت با ما در تماس باشید.

   

مطالب ویژه