فروش انلاین چسب کاغذ دیواری هنکل

 

فروش انلاین چسب کاغذ دیواری با برند هنکل بعد از عرضه موفق برندهای زیر مجموعه این شرکت معتبر جهانی مانند متیلان، در این مرکز با همکاری واردکنندگان دست اول این محصول اغاز گردید.
هنکل یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی محصولات شیمیایی در جهان می باد که محصولات شیمیایی زیادی با عناوین و نام های تجاری مختلف توسط لیسانس یا تحت نظارت این مجموعه بزرگ در سراسر جهان تولید و به کشور های دیگر عرضه می شود که یکی از این محصولات چسب کاغذ دیواری می باشد.
حدود هفت برند چسب کاغذ دیواری تحت نظارت و لیسانس این شرکت تولید و در بازار جهان به فروش می رسد و در ایران برند خوشنام و با کیفیت متیلان سالها عرضه و به فروش می رسد که از استقبال خوبی با توجه به قیمت بالای ان برخوردار است.
در حال حاضر با تلاش یکی از شرکت های بازرگانی واردکننده چسب، چسب کاغذ دیواری تولیدی مستقیم هنکل المان به کشور وارد می شود و در بسته های متنوع بسته بندی و در کشور پخش می شود.
با هماهنگی های صورت گرفته مابین بازار چسب ایران و شرکت واردکننده جهت دسترسی همه هموطنان در سراسر کشور به این برند معتبر و با کیفیت المانی و حذف واسطه ها و کاهش قیمت، فروش انلاین و مستقیم و بدون واسطه این چسب اغاز گردید. تمام نمایندگی های فعال فروش چسب کاغذ دیواری و مراکز طراحی دکوراسیون و نصابان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیش تر در خصوص این برند با کارشناسان فروش مرکز تماس بگیرند.

   

مطالب ویژه