فروش انواع چسب اکواریوم اکفیکس

 

چسب اکواریوم اکفیکس در انواع بسیار مختلفی تولید شده است و به سبب همین امر از کاربردی ترین و پر فروش ترین محصولات موجود می باشد

چسب اکواریوم اکفیکس در انواع مختلفی همچون تیوپ استوانه ای و خمیری به بازار عرضه شده است که به سبب همین تنوع سهم قابل ملاحظه ای از فروش را به خود اختصاص داده است. این محصول را می توان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار داد.
از جمله مهم ترین و اصلی ترین خصوصیاتی که چسب اکواریوم اکفیکس از آن برخوردار می باشد، آن است که این محصول در برابر اشعه فرابنفش بسیار مقاوم است و به سبب همین امر از آن می توان در مکان های مختلفی استفاده نمود. این محصول را می توان جهت مصارف درزگیری و نصب شیشه به کار برد.از ویژگی دیگر این محصول می توان به خاصیت ارتجاعی ان پس از خشک شدن اشاره کرد. انتی باکتریال بودن این چسب نیز موجب شده است که به توان از ان به راحتی در سرویس های بهداشتی و سینک های ظرف شویی استفاده نمود. این چسب ترکیه ای دارای مدت ماندگاری بالایی است و تا زمان زیادی پس از مصرف دچار تغییر رنگ یا ترک خوردن نمی شود.

برند اکفیکس در زمینه چسب اکواریوم و سیلیکون محصولات دیگری نیز دارد که از جمله انها می توان به چسب سیلیکون اینه ۹۰۰N و چسب سیلیکون خنثی ۹۰۵N و چسب بهداشتی ۱۰۰Dاشاره کرد. هر کدام از این محصولات به صورت تخصصی برای کاری تخصصی تولید و عرضه شده است.مشاوران مرکز فروش بازار چسب ایران می توانند شما را در انتخاب درست این محصول راهنمایی کنند.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه