فروش اینترنتی چسب پی وی سی

 

ترک خوردن چسب های پی وی سی پس از خشک شدن باعث نشتی از لوله ها و اتصالات انها و تحمیل خسارت های سنگین می گردد، این اشکال در برند ایزو به موجود نمی اید و از این رو برای مصرف کنندگان حساس به این مورد به صورت اینترنتی در سراسر کشور بفروش می رسد.
اتصال لوله های پی وی سی اب و فاضلاب در ساختمان ها و یا تاسیسات شهری بسیار حائز اهمیت می باشد و هر گونه نشتی از انها می تواند سبب خسارت های سنگین برای رفع عیب گردد. یکی از مواردی که سبب نشتی از این اتصال ها می گردد ترک خوردن می باشد. چسب های پی وی سی از نوع حلالی می باشند که پس از استفاده و تبخیر حلال ماده پایه خشک و موجب اتصال بین دو قطعه می گردد. استفاده از رزین های پی وی سی نامناسب یا بی کیفیت یا عدم ترکیب مناسب انها با حلال ها در چسب پی وی سی باعث می شود که پس از خشک شدن چسب دچار ترک گردد. البته باید افزود که ترک خوردن در اثر عدم تحمل تنش برشی چسب نیز ایجاد می گردد که باز مربوط به کیفیت مواد اولیه و فرمولاسیون و درصد ترکیب می باشد.
برند ایزو از جمله چسب های پی وی سی می باشد که در برابر ترک خوردن مقاومت بسیار بالایی دارد و از این رو وجود نشتی در اتصالاتی که با این چسب کار شده اند دیده نشده است. کارشناسان بازار چسب به مصرف کنندگانی که لوله های پی وی سی زیرکار را مونتاژ می کنند توصیه دارند که استفاده از این چسب را مدنظر داشته باشند.

   

مطالب ویژه