فروش بهترین چسب آکواریوم خوب

 

چسب آکواریوم از خوب ترین و بهترین محصولاتی می باشد که از آن می توان در مکان های مختلفی استفاده نمود و همین امر سبب شده سهم قابل ملاحظه ای از فروش به این محصول اختصاص داده شود.

چسب اکواریوم خوب چگونه چسبی است؟

قبل از هر چیز اگر نسبت به چسب ها اشنایی دارید و مطمئن هستید که چسب های سیلیکونی یا اکواریوم پاسخ گوی نیاز شماست به ادامه مطلب بروید و در غیر این صورت با افراد با تجربه و اشنا به انواع چسب ها تماس بگیرید. امروزه صنعت چسب پیشرفت های زیادی داشته است و سعی شده است که برای هر نوع اتصالی یک نوع چسب مخصوص تولید شود. در این راستا از کارشناسان مرکز بازار چسب ایران نیز می توانید کمک بگیرید.
حال که مطمئن هستید برای اتصال مدنظرتان باید از چسب سیلیکون یا اکواریوم استفاده کنید باید سراغ انتخاب رنگ چسب بروید.
شاید بپرسید که منظور از رنگ چسب چیست؟
شرکت های تولیدی در راستای جداسازی محصولات تخصصی خود برای هر زمینه کاری یک رنگ را انتخاب نموده اند که اکثر برندها از ان تبعیت می کنند و عرف بین مراکز تولیدی داخلی و خارجی است. نمی گوییم استاندارد چون در کشور ما هنوز استاندارد فنی و قوی و منسجمی در زمینه چسب ها وجود ندارد. این رنگ ها عبارتند از سفید و قرمز و قهوه ای و مشکی و شفاف. هر کدام کجا استفاده می شوند؟ در ادامه خیلی مختصر توضیح می دهیم. البته باز هم تاکید داریم که بهتر است که برای راهنمایی بیش تر حتما با کارشناسان فروش مرکز تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی شوید.
نوع سفید ان برای روشویی ها و اتصال و درزگیری تجهیزات بهداشتی مثل همان روشویی و توالت و کاشی و حتی پنجره به کار میرود. نوع مشکی ان اصولا برای چسباندن شیشه اتومبیل به بدنه خودرو کاربرد دارد البته باید گفت در اتصال هر نوع شیشه به نوع فلز در صورتی که رنگ سیاه این چسب ازاردهنده نباشد شک نکنید که این نوع گزینه اول و اخر است. رنگ قرمز برای واشرسازی بین اجزا مکانیکی مثل واترپمپ سرسیلندر و … به کار میرود و از تحمل دمایی بالایی تقریبا تا ۳۰۰ درجه بسته به نوع برند قابلیت تحمل دما دارد. رنگ قهوه ای ان برای مصارف عمومی تر، صنایع چوب و … استفاده می شود و نوع شفاف برای مکان هایی یا کارهایی که ظاهر برای ما اهمیت دارد و دوست نداریم مشخص باشد که محل اتصال با چسب به هم وصل شده است مثل درزگیری سینک های اشپزخانه.

بعد از انتخاب رنگ سراغ جیبتان بروید و مشخص کنید که چه میزان می خواهید برای خرید این چسب سرمایه وسط قرار بدهید!!! در حال حاضر چسب های سیلیکونی و اکواریوم دارای بیش ترین تنوع برند با کیفیت و قیمت های متنوع در بازار وجود دارند که اگر اشنا به کار باشید و یا کمی تحقیق کنید می تونید با قیمت مناسب جنس با کیفیت خرید کنید. در بازار برندهای اروپایی گران تر و بعد چسب های ترکیه ای از قیمت مناسب تری برخوردارند و در میان برندهای ایرانی هم همه جور قیمتی وجود دارد. البته ما زیاد موافق هر چقدر پول بدهید اش هم می خورید نیستیم چون خیلی از برندها پول برند شدنشان را از شما می گیرند. این در حالی است که در همین کشور خودمان کارگاه های تولیدی هم هستند که چسب عالی تولید می کنند و صادرات دارند و بدلیل عدم بازاریابی و تبلیغات درست گم نام هستند. باز هم تکرار می کنیم برادر من حتما اگر نابلد هستید از مشاوره دوستان کمک بگیرید. سایت بازار چسب هم برای همین منظور ساخته شده است که همه برندها توی یک ویترین جمع بشوند با قیمت واقعی و بدون واسطه بازی تا هم تولیدکنندگان و هم خریداران نفس راحتی بکشند.


اما در خلاصه چسب آکواریوم خوب، چسبی است که در کوتاه ترین زمان ممکن خشک شود از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد که به جهت دستیابی به این نوع چسب از بهترین مواد اولیه بهره گرفته است و همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در مکان های متعددی استفاده نمود. در میان سایر چسب های تولید شده، چسب آکواریوم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از استحکام بالایی برخوردار است.
از شاخص های مهم استفاده از چسب آکواریوم در صنایع متعدد آن است که این چسب در نوع خاصی در برابر حرارت های بالا نیز دارای مقاومت می باشد زیرا تحمل حرارتی آن برابر ۳۳۰ درجه سانتیگراد است.

   

مطالب ویژه