فروش بهترین چسب آکواریوم شفاف

 

چسب آکواریوم شفاف از بهترین و پر فروش ترین محصولاتی محسوب می شود که از آن می توان در مکان های متعددی با توجه به نیاز استفاده نمود.
چسب آکواریوم شفاف به سبب ساختار خاصی که از آن برخوردار می باشد، به منظور چسباندن شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با استفاده از بهترین و مقاوم ترین نوع از مواد اولیه تولید شده است و به همین دلیل فروش آن در بازار با رشد قابل ملاحظه ای همراه می باشد.
چسب آکواریوم شفاف را می توان به گونه های مختلفی تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به خمیری و استوانه ای اشاره نمود. این محصول دارای قابلیت ضد آب می باشد و همین امر سبب شده تا مورد توجه بسیاری از افراد قرار گیرد.
این چسب برای مصارف خانگی در بسته های تیوپی که شبیه به بسته های خمیر دندان می باشد و برای مصارف صنعتی و ساختمانی در بسته های استوانه ای کاتریجی توسط کارخانه ها پر می شوند.

برای استفاده از نوع استوانه ای، نیاز به استفاده از نوعی تفنگ مخصوص در ابعاد مشخص که اصولا در ابزار فروشی ها قابل خرید است، خواهید داشت. تفنگی مخصوص در حقیقت وسیله ساده مکانیکی است که تیوپ استوانه ای چسب در داخل ان قرار می گیرد تا استفاده از چسب اسان تر انجام شود.

چسب درون این بسته بندی ها دارای رنگ سفید، مشکی و بیرنگ موجود می باشد. این تقسیم بندی رنگ توسط کارخانه های تولیدی جهت متمایز کردن محل و نوع مصرف چسب برای مصرف کنندگان می باشد و هر رنگ زمینه مصرف تخصصی خود را دارد و بهتر است برای همان منظور هم استفاده شود. نوع بی رنگ یا شفاف آن معمولاً برای ساخت آکواریوم و چسباندن دو شیشه به هم به کار می رود. انتخاب رنگ شفاف هم به همین دلیل است چون پس از خشک شدن چسب روی شیشه یا اکواریوم و … نمای زشتی ایجاد نکند.


لازم به دکر است که نوع سفید آن در حمام و اصولا برای درز گیری رو شویی و کاشی و نوع مشکی آن برای چسباندن شیشه اتومبیل به بدنه خودرو به کار می رود.

ویژگی های چسب اکواریوم شفاف
از ویژگی های چسب اکواریوم و سیلیکون می توان به انعطاف بالا، درزگیری بسیار عالی برای اکثر سطوح و مقاومت مناسب دمایی و فشاری و قابلیت چسبندگی عالی است. سیلیکون ها در برابر اشعه uv مقاومت خوبی دارند و کم تر دچار اسیب می شوند. اگر این چسب ها برای اکواریوم استفاده شوند برای ماهی ها خطری ندارند. خصوصا که نوع ضد قارچ ان نیز از جلبک زدن و قارچ نیز در اکواریوم و سطوح اتصال شیشه ها جلوگیری می کند.
این چسب بوی بدی دارد و نسبت به چسب های دیگر زمان خشک شدن زیادی را می طلبد. حدود زمان خشک شدن این محصول به طور کامل به ۴۸ ساعت هم می رسد.
لازم به دکر است که سیلیکون ها و یا چسب های اکواریوم برای چسباندن قطعات شیشه ای کاربرد زیادی دارند اما چسبندگی مناسبی به کاشی کف و دیوار، انواع سرامیک، PVC، و دیگر فلزات هم چون آلومینیوم و مس و استیل نیز دارد.

   

مطالب ویژه