فروش عمده چسب پی وی سی ترکش

 

یکی از بهترین برندهای داخلی چسب پی وی سی که دارای نشان استاندارد ملی نیز هست محصول شرکت دقیق شیمی یا کاسپین با نام تجاری ترکش است.
از پرفروش ترین چسب های حلالی موجود در بازار چسب کشور، چسب پی وی سی است . این چسب که عموما برای اتصال انواع لوله های پلیکای اب و فاضلاب در صنعت ساختمان و انقال اب در زمین های کشاورزی و باغی و نیز برای اتصال کلیه سطوح از جنس پی وی سی کاربرد دارد از ماده چسب دار اولیه بر پایه رزین های درجه یک پی وی سی و حلال های ویژه از جمله سیکلو هگزان و تتراهیدروفوران تثبیت شده بدست می اید و قالبا در بسته بندی های تیوپی و قوطی بسته بندی می شود.
از این نوع چسب در بازار برندهای مختلفی وجود دارد که در سطوح کیفی و قیمت متفاوت جوابگوی سلیقه و هزینه مصرف کننده می باشند. برندهای هنکل المان شامل تانژیت و تانگیت و اکفیکس ترک و برندهای داخلی هم چون رازی و ایزو و تانجیت و ایرسا و … از مارک های داخلی ان به حساب می روند. این برندها توسط شبکه های گسترده از واسطه ها و یا نمایندگی های فعال شرکت های تولیدی در سراسر کشور به صورت عمده به فروش می رسد.

چسب پی وی سی کاسپین یا ترکش
شرکت دقیق شیمی با نام تجاری کاسپین نیز در تولید چسب پی وی سی سال هاست که با کیفیت و مشتری مداری توانسته است سهم زیادی از فروش را در بازار به خود اختصاص دهد. چسب پی وی سی این شرکت با نام تجاری ترکش در بسته بندی تیوپی ۱۰۰ میلی و قوطی ۳۲۵ و ۵۰۰ گرمی بسته بندی می شود و دارای ویژگی منحصر به فردی است که در زیر به معرفی اجمالی انها می پردازیم.
ترکش دارای چسبندگی قوی و خاصیت پرکنندگی بالا جهت هم پوشانی کامل محل اتصال لوله ها به یکدیگر می باشد. مقاومت در برابر حرارت تا ۹۰ درجه سانتی گراد و نیز اب سرد از دیگر ویژگی های این چسب است. عدم هدایت الکتریسیته و پتانسیل بسیار پایین در برابر ترک خوردگی را باید به خصوصیات این چسب افزود.
بازار چسب ایران جهت دسترسی تمامی خریداران عمده و فروشگاه داران چسب و یراق الات اقدام به فروش عمده این چسب با مناسب ترین قیمت با حذف واسطه ها و کاهش هزینه های فروش نموده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانند با کارشناسان فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

   

مطالب ویژه