فروش عمده چسب پی وی سی هنکل

 

فروش عمده چسب پی وی سی هنکل المان در ایران به صورت وارداتی با نام تانژیت و تولید داخل و تحت لیسانس با نام تجاری تانگیت صورت می گیرد.
چسب پی وی سی از جمله چسب هایی است که فروش عمده ان به صورت اینترنتی سبب دسترس پذیری همه خریداران عمده و مصرف کنندگان گردیده است و با حذف واسطه ها و فروش مستقیم، سود اوری بیشتر برای خریداران عمده و کاهش قیمت نهایی برای مصرف کنندگان را به همراه داشته است. بازار چسب ایران با حضور کارشناسان و متخصصان و شبکه گسترده فروش اینترنتی در این زمینه پیشگام و پیش قدم است.

چسب پی وی سی
پلی ونیل کلراید از جمله محصولات پرمصرف بازار جهانی برای تولید انواع قطعات در صنعت های مختلف می باشد و حدود ۵۰ درصد تولید این ماده در پالایشگاه ها و مراکز پتروشیمی دنیا در صنعت ساختمان به کار میروند. محصولات پی وی سی در صنعت ساختمان عبارت اند از: لوله های پی وی سی یا پلیکا و کفپوش ها و درب و پنجره های مخصوص و …
با توجه به جنس خاص و پلاستیکی پی وی سی و اینکه امکان جوشکاری برای اتصال قعات از این جنس وجود ندارد، از چسب ها برای اتصال قطعات از این جنس استفاده می شود.
چسب پی وی سی جز حلال های سمنتی می باشد که از رزین های پایه به عنوان ماده چسب ساز و حدود ۲۰ درصد وزنی و حلال های تثبیت شده تترا هیدروفوران و سیکلوهگران و مواد دیگر تولید می گردد. این چسب در انواع مختلف فشارقوی و فشارضعیف و برای امور تخصصی خاص تولید می گردد.

چسب پی وی سی هنکل المان
در بازار چسب جهان برندهای مختلفی از این چسب موجود می باشند که از معتبرترین با سابقه ترین انها می توان به تولید هنکل المان با نام تجاری تانگژیت اشاره نمود که سال هاست در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و تا حدی مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است که در بین مردم چسب پی وی سی  با رنگ بنفش که مربوط به رنگ بسته بندی این برند است شناخته می شود. این چسب توسط شرکت صنعتی هنکل در قزوین با نام تجاری تانگیت و تحت لیسانس تولید می گردد.

ویژگی های چسب پی وی سی
چسبندگی قوی
پرکنندگی بسیار مناسب
عدم استفاده از تولوئن در فرمول چسب
عدم هدایت الکتریسته
پتانسیل پایین در ترک خوردگی چسب
مقاومت دمایی بالا
مقاومت فوق العاده در برابر مواد خورنده و شیمیایی

   

مطالب ویژه