فروش چسب آکواریوم بی بو

 

چسب آکواریوم بی بو از فروش بالایی برخوردار می باشد زیرا به سبب ساختار خاصی که داراست از آن می توان در مکان های متعددی استفاده کرد.
چسب های اکواریوم از ان دسته از چسب هایی هستند که بدلیل داشتن سیلیکون و مواد شیمیایی خاص دیگر دارای بوی بسیار تندی می باشند که در هنگام مصرف شدید و پس از خشک کم تر دارای این بو می باشد. از این رو بسیاری از شرکت های تولیدکننده این چسب برای سهولت مصرف و کاهش این بو، چسب های سیلیکون و اکواریوم بدون بو را تولید نموده اند که نسبت به دیگر چسب های اکواریوم دارای بوی بسیار کم تری می باشند. کاهش این بو بدلیل کاهش خاصیت های این چسب نیست بلکه استفاده از مواد شیمیایی کمکی به فرمول چسب و جایگزینی مواد شیمیایی دیگر به جای مواد با بوی تند باعث کاهش بو گردیده است. چسب آکواریوم بی بو به سبب ساختار بسیار خاصی که از آن برخوردار است، مورد توجه افراد بی شماری می باشد و همین امر سبب شده تا فروش این محصول با رشد قابل ملاحظه ای همراه باشد.
آکواریوم بی بو دارای ویژگی های بی شماری است که از مهم ترین و اصلی ترین آن ها می توان به انعطاف پذیری بالا، خشک شدن در کوتاه ترین زمان ممکن، تحمل حرارتی بالا، ضد آب و رطوبت بودن اشاره نمود. این چسب با بهره گیری از مواد اولیه ای تولید شده است که مصرف آن موجب آسیب به ماهی ها نمی گردد.

   

مطالب ویژه