فروش چسب آکواریوم سیستا

 

چسب آکواریوم سیستا از پر فروش ترین محصولاتی می باشد که از آن می توان در مکان های بی شماری استفاده نمود زیرا این محصول دارای ساختار خاصی می باشد.
سیستا نام تجاری بین المللی چسب های سیلیکونی و فوم های هنکل المان می باشد، این نام به عنوان یک نام تجاری با کیفیت بالا در دنیا شناخته می شود که طیف گسترده ای از محصولات حرفه ای برای دستیابی به نتایج باورنکردنی و طولانی مدت فراهم نموده است. محصولات سیستا برای درزگیری انواع اتصالات یک برند تخصصی است. یکی از محصولات این برند که در ایران به شدت پر طرف دار و شناخته شده می باشد چسب سیلیکون و اکواریوم می باشد. چسب آکواریوم سیستا به سبب مقاومت بسیار بالایی که از آن برخوردار می باشد، دارای سهم فروش قابل ملاحظه ای در بازار می باشد. این چسب دارای ساختار خاصی می باشد که به همین دلیل بهترین گزینه برای اتصال شیشه های آکواریوم است.
چسب آکواریوم سیستا دارای ویژگی های بسیار ممتازی می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به قابل استفاده در ساخت آکواریوم های بسیار بزرگ، برخورداری از رنگ شفاف، قابلیت استفاده برای آکواریوم های آب های شور و شیرین، مقاومت در برابر اشعه فرابنفش و خشک شدن سریع اشاره نمود.

 

   

مطالب ویژه