فروش چسب آکواریوم غفاری

 

چسب آکواریوم غفاری به سبب برخوردار از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی که از آن برخوردار است، دارای سهم فروش قابل ملاحظه ای در بازار می باشد.
یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکتهای تولید چسب در کشور، شرکت صنایع شیمیایی غفاری است. این مجموعه نامدار ایرانی در سال ۱۳۴۳ توسط یکی از مردان بزرگ ایرانی، مهندس محسن غفاری قاضی سعید جهت تولید انواع چسب و محصولات شیمیایی و بی نیازی کشور از واردات این محصول تاسیس و راه اندازی گردید.

برند غفاری انواع چسبهای صنعتی و هم چنین عمومی و ساختمانی و نیز اکثر رزینهای صنعتی را در انواع مختلفی برای مصارف گوناگون تولید می کند که از نظر کیفیت بر اساس استاندارد های روز جهانی است و قابل رقابت با برندهای برتر اروپایی می باشد. این مجموعه توانمند ایرانی بر مرغوبیت محصولات خود تاکید اکید داشته است و در همین راستا اقدام به طراحی و تولید دیگر محصولات شیمیائی در عنوان برندی انحصاری به نام “مگا” نموده است. تولید چسب دوقلو نقطه عطفی برای گسترش محصولات این شرکت بوده است. از افتخارات این شرکت این است که درطی دوران تولید خود با توسعه و رشد سطح کیفیت محصولات خود توانسته است محصولاتی متناسب با نیاز مشتریان تولید نماید. البته در حصول این امر حضور پرسنل و متخصصان کارامد و کنترل کیفی بالا را نباید نا دیده گرفت.


این شرکت انواع چسب های مختلف را تولید می کند که چسب اکواریوم و سیلیکون نمونه ای از انهاست. چسب آکواریوم غفاری در مدل های مختلفی موجود می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به چسب آکواریوم مشکی، سفید و بی رنگ اشاره نمود که هریک در موارد خاصی کاربرد دارند و به سبب همین از پر فروش ترین برند های چسب در بازار محسوب می شود.


چسب آکواریوم از جمله کاربردی ترین و بهترین محصولاتی به شمار می آید که از آن می توان در مصارف خانگی و صنعتی استفاده نمود زیرا این محصول دارای ویژگی های بسیار ویژه ای می باشد که شامل مهم ترین آن مقاومت در برابر آب و احتراق است. سبد برند غفاری در تولید چسب های سیلیکونی بسیار پربار می باشد و توضیح تخصصی و حتی نام بردن از انها خارج از حوصله است و فقط به اشتراکات انها اشاره شد. لذا جهت کسب اطلاعات بش تر می توانید با کارشناسان بازار چسب ایران تماس بگیرید تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

   

مطالب ویژه