فروش چسب پی وی سی ایزو

 

بازار چسب ایران بزرگترین مرکز فروش چسب پی وی سی فشار ضعیف و قوی در کشور می باشد که محصولات خود را با مناسب ترین قیمت عرضه می کند و برند برتر ایزو از جمله انهاست.

چسب پی وی سی
چسب پی وی سی در دسته چسب های حلالی سمنت جای می گیرد. این نوع چسب مانند دیگر چسب های حلالی از ماده چسب دارد و حلال تشکیل می شود که با تبخیر حلال، ماده چسب دار سبب اتصال دو قطعه می گردد. رزین های پی وی سی درجه یک و مکمل های گرانول به عنوان ماده چسبنده و سیکلوهگزان و تترا هیدروفوران جز حلال های این چسب به شمار می روند. همانطور که گفته شد ترکیب این مواد و افزودنی های دیگر با نسبت های مشخص این چسب را بوجود می اورد.

کاربرد چسب پی وی سی
پی وی سی یا پلی ونیل کلراید یک نوع پلاستیک از تولیدات پر مصرف مراکز پتروشیمی دنیاست که برای جایگزینی چوب و فلزات و پلاستیک های نرم در صنایع مختلف تولید می شود تا جایی که ۵۰ درصد تولید ان به طور مستقیم در صنعت ساختمان به کار می رود. استفاده در پوشش سیم ها و استفاده در کفپوش ها و کابینت ها و … و مهم تر از همه استفاده در تاسیسات ساختمان به عنوان لوله های اب و فاضلاب.
برای اتصال لوله ها و پروفیل های پی وی سی اب و فاضلاب در صنعت ساختمان از چسب پی وی سی استفاده می شود.

ویژگیهای چسب پی وی سی
چسب پی وی بدلیل اتصال لوله ای پی وی سی یا پلیکا که اصولا در زیر ساختمان یا دیوارها کار می شوند و عبور سیال از انها مانند اب یا فاضلاب انسانی و جلوگیری از نشن انها از محل اتصال حایز اهمیت هستند. از این رو ویژگی های زیر برای انها بسیار مهم می باشد.
چسبندگی بسیار قوی، پرکنندگی مناسب که هیچ گونه جای نفوذ اب یا سیال وجود نداشته باشد. مقاومت در برابر مواد خورنده که در فاضلاب ساختمان بدلیل وجود مواد شوینده زیاد است. مقاومت در برابر گرما و نیز مقاومت در برابر تنش برشی از جمله ویژگی های چسب پی وی سی است.

برندهای چسب پی وی سی
تانگیت و تارگت و تانژیت و تانجیت و رازی و کاسپین و استحکام و رویال و ایرسا و اکفیکس جز برندهای چسب پی وی سی هستند که در بازار به فروش می رسند و از قابلیت های خوبی نیز برخوردار هستند.

چسب پی وی سی ایزو
شرکت مهرتابان پرشین یکی از قدیمی ترین شرکت های تولیدی چسب پی وی سی در کشور می باشد که با شهامت تمام و عدم کپی برداری از برندهای خارجی و با کارگیری تخصص و تکنولوژی بومی و استفاده از مواد اولیه مرغوب کره ای توانسته است بهترین و مقاوم ترین چسب پی وی سی را در بالارین سطوح انطباق با استانداردهای جهانی تولید کند. ایزو نام تجاری چسب پی وی سی این شرکت می باشد که در سال های اخیر قابل توجه استادکاران و مهندسین و پیمانکاران یکه کیفیت برای انها حرف اول را می زند استفاده می شود.
بازار چسب ایران نیز با همکاری این شرکت این چسب را با مناسب ترین قیمت بفروش میرساند.


خواهشا احتیاط کنید
چسب های پی وی سی دارای ماده افزودنی به نام تولوئن هستند که جز ترکیبات اروماتیک و سمی است که می تواند در دراز مدت صدمات جبران ناپذیری به ریه ها و کلیه ها می گردد. لطفا در استفاده از این چسب احتیاط کنید.

چسب ایزو فاقد تولوئن است.

   

مطالب ویژه