فروش چسب پی وی سی رویال

 

چسب پی وی سی رویال جهت خرید عمده در بازار توزیع و پخش شده است تا با حذف واسطه ها بتوان انواع مختلف ان را با قیمت مناسب تهیه نمود و مصرف کنندگان با رضایت بالا از ان استفاده کنند.
چسب پی وی سی از پرکاربردترین چسب های حلالی در بازار چسب های ساختمانی است که برای اتصال انواع لوله ها و پروفیل های پی وی سی تاسیسات اب و فاضلاب ساختمانی و شهری به کار می رود. این چسب در بسته بندی های مختلف از جمله تیوپی و قوطی و در حجم های متنوع در بازار وجود دارد. چسب پی وی سی از جمله چسب هایی است که در هر فروشگاه چسب یا ابزار فروشی در برندهای مختلف داخلی و خارجی موجود است که برندهای اکفیکس، تانگیت، تانژیت، تانجیت، ایزو، رازی، تایگر، کاسپین و … نمونه هایی از انهاست. برند رویال نیز نمونه ای از بهترین چسب پی وی سی است که با کیفیت بالا مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است.
چسب پی وی سی رویال از بهترین مواد اولیه که مهم ترین ان شامل رزین پی وی سی و سیکلو هگزان و تتراهیدروفوران می باشد تولید می شود . این مواد با فرمول های شیمیایی خاص متخصصان با تجربه با دستگاه های پیشرفته و روز دنیا ترکیب و در حجم های مختلف بسته بندی می شوند. این چسب تمام ویژگی هایی که یک مصرف کننده از چسب پی وی سی انتظار دارد را محقق نموده است که چسبندگی و پرکنندگی و مقاومت به دما و رطوبت و مواد شیمیایی بالا از جمله انهاست. به این خصوصیات باید عدم هدایت الکتریسیته و پتانسیل خوردگی پایین را اضافه نمود.
این چسب توسط شرکت سازنده با وجود شبکه پخش و توزیع گسترده و حذف واسطه ها توانسته است از هزینه های اضافی پخش جلوگیری کند و با مناسب ترین قیمت محصول خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه