قیمت انواع چسب آکواریوم دلفین

 

چسب آکواریوم دلفین در طیف گسترده ای از انواع مدل های مختلف موجود می باشد که با قیمت مناسب می توان مرغوب ترین نوع از آن را تهیه نمود.
یکی از شرکت های خوشنام عرضه کننده چسب در کشور شرکت آریا تجارت است این مجموعه در جهت ارائه و پخش انواع چسب در کشور از سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر به یکی از شرکت های بزرگ ارائه دهنده انواع چسب های صنعتی و عمومی و ساختمانی است. این شرکت در سبد محصولات خود درزگیرهای عمومی و تخصصی را نیز جای داده است.اریا تجارت نماینده انحصاری شرکت بزرگ المکرم کشور همسایه امارات است. در سبد کالایی این مجموعه توانمند می توان انواع سیلیکون ها و چسب های اکواریوم، تنوع بالایی از درزگیرها و نیز نوار چسب های گوناگون در مدلها و سایز های مختلف و چسب اسپری ها را می توان یافت.این شرکت تمام محصولات ذکر شده را با برندهای دلفین و ویتو در بازار چسب کشور عرضه و پخش می نماید. شایان ذکر می باشد که در زمینه چسب های سیلیکون و اکواریوم چسب دلفین از قدیمی ها و پیشکسوتان محسوب می شود و می توان از ان به عنوان اولین برند وارداتی چسب سیلیکون به کشور نام برد . حضور شرکت آریا تجارت در بازار چسب کشور با برند سیلیکون دلفین همراه است و با توجه به کیفیت و قیمت مناسب این چسب به سرعت پله های اعتبار را در میان مصرف کنندگان بالا می رود و به گسترش بیش تر فعالیت خود در این حوزه می پردازد. برند دلفین از شناخته شده ترین برند های موجود در صنعت چسب سازی می باشد که طیف گسترده ای از انواع چسب های مختلف از جمله چسب آکواریوم و چسب سیلیکون را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید می نماید و به صورت مستقیم به بازار عرضه می نمایند.
چسب های آکواریوم تولید شده در شرکت دلفین با استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوبی تهیه می گردد و همین امر سبب شده تا در میان سایر محصولات ارائه شده به بازار از فروش بالاتری برخوردار باشد. این محصول در بسته بندی های مختلف و رنگ های گوناگونی با توجه به نیاز تولید شده است.

   

مطالب ویژه