قیمت اینترنتی چسب پی وی سی ایزو

 

یکی از مهم ترین خصوصیات چسب های پی وی سی مقاومت در برابر خوردگی می باشد که در برند ایزو در نهایت ممکن این توانایی بالا برده شده است و قیمت اینترنتی ان نیز خرید ان را به صرفه نموده است.
اتصال لوله ها و پروفیل های اب و فاضلاب توسط چسب سمنت حلالی پی وی سی انجام میگیرد. اصولا در سیال این لوله ها مواد خورنده شیمیایی وجود دارد که باعث خورده شدن چسب و در نهایت نشتی خواهد شد. نشتی ها هم همراه با هزینه بالا جهت دسترسی به نشتی و رفع عیب می باشند که در ساختمانها و تاسیسات شهری بسیار پر دردسر می باشند.
بنابر این یک فاکتور مهم در تولید این گونه چسب مقاومت در برابر خوردگی می باشد. شرکت مهرتابان پرشین صاحب برند ایزو توانسته است به خوبی قدرت مقاومت در برابر خوردگی را در این چسب بالا ببرد و از اسیب های ذکر شده جلوگیری کند.
سامانه بازار چسب ایران با ایجاد شرایط مناسب و با حذف واسطه ها و هزینه های تحمیلی در این خصوص به مصرف کننده، در کاهش قیمت این محصول نقش شایانی داشته است. تمامی کسانی که علاقمند به کسب اطلاعات بیش تر در خصوص این چسب و قیمت فروش ان هستند می توانند با کارشناسان فروش این مرکز تماس حاصل فرمایند.

   

مطالب ویژه