قیمت اینترنتی چسب پی وی سی رویال

 

تولید چسب پی وی سی رویال بر طبق استانداردهای روز دنیا از جمله امریکا و المان و کسب گواهینامه های مختلف ایزو سبب توجه استادکاران و مهندسان و پیمانکاران برای اتصال انواع لوله ها و اتصالات فاضلاب های شهری و ساختمانی قرار گرفته است و قیمت خرید اینترنتی رضایت انها را به همراه داشته است.
چسب پی وی سی رویال از جمله برندهای معتبر بازار چسب کشور می باشد که توانسته است با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و ویژه از بهترین مراکز پتروشیمی دنیا و با بهره مندی کادر و پرسنل متخصص با تجربه و پای بندی به استانداردهای ASTM-2564 و DIN 16970 چسبی تولید کند که نمی چسباند بلکه جوش می دهد.
این مهم با پیاده سازی ۱۴ سال تجربه روشن و بی نظیر در تولید محصولات و مواد شیمیایی بروی مدرن ترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا به ثمر امده است، دریافت گواهینامه ایزو نه هزار و یک و دو هزار و هشت شاهد است که گفته شد و در سایه کنترل کیفیت فنی و علمی در ازمایشگاه های پیش رفته محقق گشته است.
این مجموعه بزرگ تولیدی از شبکه فروش گسترده در بازار داخل و کشورهای همسایه برخوردار می باشد و در این مرکز شرایط ویژه ای برای فروش کلی و عمده این محصول در سراسر کشور فراهم گردیده است. در این راستا حذف واسطه ها و فروش مستقیم سبب کاهش قیمت این محصول گشته است. برای کسب اطلاعات یش تر در این خصوص می توانید با مشاوران فروش این مرکز تماس بگیرید.

   

مطالب ویژه