قیمت بهترین چسب کفاشی

 

بهترین چسب های کفاشی برای کلیه مراحل تولید کفش و پاپوش با کیفیت بالا و چسبندگی قوی در این مرکز تنوع وسیع از برندهای داخلی و خارجی با نازل ترین قیمت بفروش می رسد.
چسب های گیاهی و نشاسته ای و پلاستیکی و لاتکسی و حلالی صنعتی و پی یو و سوپر پی یو در مراحل مختلف تولید کفش و پاپوش به کار می روند و در افزایش کیفیت کفش و دوام ان نقش بسزایی دارند و تمام تولیدکنندگان به خوبی می دانند که راز ماندگاری انها در این صنعت، تنها زیبایی محصولات انها نمی باشد و کیفیت و قیمت محصولات از زیبایی برای خریداران مهم تر می باشد. از این رو چسب ها به عنوان مهم ترین ماده اتصال مواد خام در این صنعت مورد توجه قرار می گیرند.
چسب کفش خوب از هر نوعی که باشد باید قدرت چسبندگی بالا و در تماس با اب مقاومت نسبی خوبی داشته باشد. بروی مواد خام لکه ایجاد نکند. تحمل مقاومت در برابر فشار را داشته باشد و مدت زمان خشک شدن ان متناسب با مرحله ای از تولید که در ان بکار گرفته می شود را دارا باشد. برندهای متنوع خارجی و داخلی از چسب کفش در بازار موجود می باشند که انچه گفته شد به عنوان یک چسب ایده ال در این صنعت را دارا هستند و تمام انها در این مرکز با نارل ترین قیمت برای خریداران عمده در سراسر کشور در دسترس می باشد.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه