قیمت بهترین چسب کفش

 

در صنعت تولید کفش و پاپوش انواع مختلفی از چسب ها استفاده می شوند که نوع صنعتی حلالی و پی یو و سوپر پی یو و پلاستیکی و لاتکسی از جمله انهاست که هر یک در قسمتی از تولید نقش دارند. بهترین نوع هر کدام از این چسب ها با مناسب ترین قیمت در این نمایندگی فروش اینترنتی موجود است.
در روند تولید چسب کفش مراحل مختلفی وجود دارد و در هر مرحله مواد خامی از جمله چرم و پارچه و پلاستیک و … به یکدیگر چسبانده می شوند. در صنایع مدرن تولید کفش و پاپوش در هر مرحله یک نوع چسب استفاده می گردد و انتخاب چسب به نوع مواد خام و میزان چسبندگی و مدت زمان خشک شدن بستگی دارد که عمدتا شامل چسب های پلاستیکی و لاتکس و حلالی و پی یو و سوپر پی یو و سیانواکریلات و همه کاره و فوری می باشد اما در کارگاه های سنتی تولید کفش تنها نوع حلالی یا کرپ و گاها پی یو و سوپر پی یو استفاده می شود.
خوشبختانه تمام چسب های نام برده شده در بازار کشور از نوع داخلی و خارجی با بهترین کیفیت موجود می باشد و متناسب با سلیقه صاحبان صنایع کفش و پاپوش برندی وجود دارد. برندهای داخلی با کیفیت بالایی نیز در داخل کشور با بهترین مواد اولیه تولید می شوند.
کارشناسان فروش بازار چسب ایران برای معرفی چسب های عمومی و تخصصی کفش و چرم به صاحبان صنایع و خریداران عمده هم چون فروشگاه داران لیست کاملی با برندهای متنوع فراهم اورده است و با ایجاد خرید مستقیم و کاهش هزینه های روش خرید و فروش سنتی، با نازل ترین قیمت ممکن این محصولات را عرضه می کند.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه