قیمت عمده چسب موکت سپانو

 

استقبال روز افزون  از چسب موکت و کفپوش سپانو در بازار داخل و کشور های همسایه، کارشناسان این مجموعه را بر ان داشت که با عقد قرار داد مناسب ترین قیمت عمده ان را به خریداران عرضه نماید.
شرکت سروش سپهر پاسارگاد در سال های اخیر با تولید چسب های ساختمانی اغاز نمود و سپس با چسب های حلالی فعالیت خود را ادامه داد. به کارگیری نیروی متخصص و تحصیل کرده، تجهیزات مدرن و پیشرفته و استفاده از بهترین مواد اولیه باعث استقبال بیش از انتظار مصرف کنندگان از محصولات این شرکت گردید تا جایی که حجم بالایی از صادرات را در سال گذشته به کشور های همسایه اختصاص داده است.
بدلیل این استقبال کارشناسان فروش این سامانه برای رفاه حال خریداران عمده اقدام به عقد قرار داد با این تولیدکننده نمودند و شرایطی را برای خرید بدون واسطه و با مناسب ترین قیمت را فراهم اورده اند. علاقمندان می توانند در تماس با کارشناسان فروش این مجموعه کاتالوگ و لیست قیمت دریافت و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمایند.
این چسب موکت بر پایه s.b.r و حلال های مناسب و به دور از هر گونه ماده شیمیایی مضر برای انسان تولید می گردد. این چسب از چسبندگی قوی و غلظت مناسب و کم ترین ماده خشک بر خوردار است.

   

مطالب ویژه