قیمت عمده چسب پی وی سی تانگیت

 

چسب پی وی سی تانگیت برای اتصال لوله های پلیکای اب و فاضلاب در ساختمان ها و تاسیسات شهری و زمین های کشاورزی فروش بسیار خوبی دارد که در این مرکز با حذف واسطه ها پایین ترین قیمت عمده را به فروشندگان ارائه می نماییم.
چسب پی وی سی تانگیت به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالا بسیار مورد توجه مهندسین و پیمانکاران و استادکاران نصاب لوله های پی وی سی یا پلیکا در صنعت ساختمان و تاسیسات شهری و زمین های کشاورزی برای انتقال اب است. این کیفیت بدلیل انطباق تولید ان بر اساس استانداردهای روز دنیا از جمله ASTM2564 و DIN16970 و نیز ۴۰ سال تجربه و سابقه تولید نشات می گیرد. این کیفیت سبب رضایت مندی مشتریان و فروش بالای ان در سطح کشور شده است. تانگیت نام تجاری چسب پی وی سی شرکت صنعتی هنکل در شهر قزوین می باشد که تحت لیسانس هنکل المان تولید و در سراسر کشور پخش و عرضه می گردد.
این چسب تمام انچه که از یک چسب پی وی سی از جمله چسبندگی قوی بین دو لوله و پرکنندگی عالی جهت عدم نشت سیال به بیرون از بین اتصال لوله ها و مقاومت در برابر حرارت و نیز مواد خورنده و شیمایی که می تواند در این لوله ها جریان داشته باشد و عدم پتانسیل ترک خوردگی را در حد ایده ال دارا می باشد.
بازار چسب ایران نیز جهت دسترسی اسان و سهل تمام هموطنان گرامی در سراسر کشور به این برند خوشنام ایرانی شرایطی ویژه فراهم اورده است که بتوانند با حذف واسطه ها این چسب را با قیمت واقعی و بدن واسطه گری خریداری نمایند.

   

مطالب ویژه