قیمت عمده چسب پی وی سی ترکش

 

برندهای مختلفی از چسب پی وی سی در بازار چسب کشور وجود دارد که ترکش تولید شرکت دقیق شیمی یا کاسپین از بهترین انهاست و در این مرکز با مناسب ترین قیمت جهت خریداران عمده عرضه می گردد.
در بازار چسب کشور برندهای متنوعی از چسب پی وی سی در بسته های تیوپی و قوطی و در حجم های مختلف وجود دارد که می تواند متناسب با کیفیت و قیمت درخواستی مصرف کننده باشد. برندهایی همچون تارگت و تانژیت و تانجیت و ایرسا و ایزو و استحکام و رازی و رویال و کاوه نمونه هایی از این برندها می باشند.
شرکت دقیق شیمی یا کاسپین نیز در خصوص این نوع چسب برندی با نام تجاری ترکش تولید نموده است که در تیوپ های ۱۰۰ میلی و ۳۲۵ و ۵۰۰ گرمی بسته بندی و به بازار عرضه می شود. این چسب بر پایه رزین و بر حلال های مخصوص و مقاوم به اب سرد و اب جوش تا ۹۰ درجه سانتی گراد با خاصیت پرکنندگی عالی فضای خالی بین اتصالات و ثبات کامل در مقابل انجماد تولید می گردد.
از این چسب می توان در سیستم ابرسانی شهری و روستایی و هم چنین برای اتصال مقاوم قطعات و صفحات لوله های پی وی سی و در سیستم عایق کاری با استفاده از لوله های پی وی سی در خطوط برق و تلفن زیر زمینی و به طور کلی برای اتصال لوله های پلیکا یا پی وی سی با درجه سختی بالا استفاده نمود.
در این مرکز فروش اینترنتی انواع چسب های صنعتی و ساختمانی یا عمومی می توانید این برند با کیفیت ایرانی را با مناسب ترین قیمت به صورت عمده خریداری نمایید. کارشناسان این مرکز در این خصوص امادگی پاسخگویی به سوالات شما را از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت را دارند.

   

مطالب ویژه