قیمت عمده چسب پی وی سی رویال

 

قیمت خرید عمده چسب پی وی سی رویال با کیفیت بالا و منطبق بر استانداردهای بین المللی و سازمان استاندارد ایران برای مراکز پخش و بنکداران و فروشندگان و پیمانکاران بسیار نازل و مناسب در نظر گرفته شده است.
برند رویال از جمله بهترین چسب های پی وی سی موجود در بازار چسب ایران و کشورهای همسایه می باشد که جهت خرید عمده در این مرکز فروش با مناسب ترین قیمت در نظر گرفته شده است و با وجود شبکه گسترده پخش در سراسر کشور سهم قابل توجه ای از فروش در بازار را به خود اختصاص داده است. این چسب در قوطی و تیوپ در حجم های مختلف بسته بندی شده است و متناسب به نوع کاربرد مصرف کننده قابل خرید است.
تولید این چسب بر اساس استانداردهای بین المللی از جمله امریکا و آلمان و سازمان استاندارد ایران با استفاده از بهترین مواد اولیه که شامل رزین های پی وی سی درجه یک به عنوان پایه چسب و حلال های مرغوب از جمله تتراهیدروفوران و سیکلو هگزان به دست متخصصان برجسته و دستگاه های روز دنیا می باشد که سبب ویژگی های بسیار مناسبی به این چسب شده است که شامل موارد زیر می باشد:
انعطاف پذیری، عملکرد سریع، چسبندگی قوی، عدم هدایت الکتریسیته، مقاومت حرارتی بالا، مقاومت در برابر حرارت، استحکام مناسب، مقاومت در برابر مواد شیمیایی.

چسب پی وی سی رویال نمی چسباند، جوش می دهد.

   

مطالب ویژه