قیمت چسب اکواریوم کاسپین

 

چسب اکواریوم کاسپین به سبب ساختار بسیار خاصی که از آن برخوردار می باشد، در موارد بی شماری مورد استفاده قرار می گیرد و با قیمت مناسب می توان آن را تهیه نمود.
چسب اکواریوم کاسپین از جمله کاربردی ترین و بهترین محصولاتی محسوب می شود که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم در دسترس قرار گرفته است و به سبب ساختار ویژه ای که از آن برخوردار می باشد، برای مصارف متعددی مورد استفاده قرار می گیرد.
چسب اکواریوم کاسپین دارای خصوصیات و ویژگی های بسیار خاصی می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به انعطاف پذیری، خشک شدن در کوتاه ترین زمان و قابلیت چسبندگی بسیار بالا اشاره نمود که به سبب برخوردار از این خصوصیات با فروش بالایی همراه بوده است.

ویژگی های چسب های اکواریوم کاسپین:

محصولات این شرکت بر خلاف محصولات مشابه خواص فیزیکی و هم چنین الکتریکی خود را در برابر درجه حرارتهای بالا و پایین حفظ می کند و در رنج دمایی منفی ۴۰ تا مثبت ۱۸۰ قابل استفاده است. این چسب در دماهای زیر صفر نیز خواص قابل قبولی دارد. کاسپین کوشیده است که چسب اکواریومی پایدار در برابر تشعشع و نور و حرارت و نیز ازن تولید نماید. این محصول عایق حرارتی خوب و با خورندگی پایین است و با اکثر اجسام مانند پلاستیک ها و فلزاتی هم چون الومینیوم و استیل و شیشه و پلی کربنات چسبندگی عالی دارد. حالت پلاستیکی بعد از خشک شدن و عدم جمع شدن از دیگر ویژگی های این محصول می باشد.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه