قیمت چسب پی وی سی تانگیت

 

هنکل المان از قدیمی ترین تولیدکنندگان چسب پی وی سی در دنیا می باشد و محصول ان از لحاظ کیفی و شکل ظاهری توسط شرکت های زیادی کپی برداری شده است و در ایران با نام تجاری تانگیت با قیمت مناسب پخش می گردد.
حدود چهل سال پیش شرکت هنکل المان با نیازسنجی بازار به چسبی برای اتصال لوله های پی وی سی اب و فاضلاب اقدام و با بکارگیری تمام تخصص خود و مواد اولیه مرغوب اقدام به تولید چسب پی وی سی نمود و با تولید چسب های تخصصی برای افراد حرفه ای به کار خود تا کنون ادامه داده است.
چسب پی وی سی هنکل المان با نام تجاری تانژیت tangit به پنجاه کشور در سراسر جهان صادر گردیده است و توانسته است متناسب با سلیقه های گوناگون در این کشور ها، رضایت همه را به خود جلب کند. این رضایت تا جایی پیش رفته است که بسیاری از کشورها در هنگام تولید این چسب و ادامه بقا برای جلب رضایت مصرف کنندگان از شکل ظاهری و رنگ بنفش این برند کپی برداری کنند.
در ایران ابتدا این چسب به صورت مستقیم از المان با نام تانژیت وارد می شد و با گذشت زمان و استقبال مردم و مصرف کنندگان شرکت صنعتی هنکل در قزوین تحت لیسانس هنکل المان اقدام به تولید این چسب با نام تجاری تانجیت نموده است و تولید خود را در سراسر کشور با شبکه گسترده فروش پخش می کند.
بازار چسب ایران با ایجاد این شبکه فروش و حذف واسطه ها و دلالان اقدام به روند کاهش قیمت این چسب در شهرهای کشور و دسترسی همه مصرف کنندگان به نمونه های اصلی نموده است.

   

مطالب ویژه