قیمت چسب پی وی سی رویال

 

چسب های پی وی سی برای اتصال انواع پروفیل و لوله های اب و فاضلاب در پروژه های ساختمانی و شهری کاربرد بالایی دارند که قیمت خرید عمده ان را به مهندسین و پیمانکاران و استادکاران ارائه خواهیم نمود.
چسب های پی وی سی از جمله چسب های حلالی هستند که در صنعت ساختمان و سازه های شهری کاربرد زیادی دارند و استفاده از نوع مرغوب ان با توجه به امکان نشت از درز اتصال ها و اسیب به ساختمان یا سازه بسیار حائز اهمیت است و اکثر استادکاران و مهندسین مرتبط با نصب لوله ها و پروفیل ها حساسیت زیادی در انتخاب چسب پی وی سی دارند.
چسب پی وی سی مرغوب باید بر اساس استانداردهای روز دنیا تولید شده باشد تا با پیشرفت های جنس لوله ها و طریقه نصب انها هم خوانی داشته باشد و ضامن کیفیت ان نیز باشد، در این خصوص استانداردهای ASTM و DIN از جمله انهاست و سازمان استاندارد کشور نیز بر اساس انها در مورد ۱۱۷۴ به شرایط مطلوب چسب های پی وی سی پرداخته است.
چسبندگی بالا برای جدا نشدن لوله ها و اتصالات در شرایط فشار و تغییرات درجه حرارات یا وزن لوله ها از فاکتورهای مهم دیگر به شمار می رود. پرکنندگی مناسب در نحوه درست اتصال نقش مهمی دارد. مقاومت در برابر حرارت، مواد شیمیایی و نیز تحمل تنش برشی از ویژگی های دیگر این چسب است. نداشتن تولوئن به عنوان یک ماده سمی یک حسن ایده ال برای این نوع چسب بشمار می رود.
برند رویال از جمله چسب های پی وی سی در بازار است که انچه گفته شد را به طور کامل دارا می باشد و توسط کارشناسان متخصص بازار چسب کشور به مصرف کنندگان توصیه می شود و قیمت عمده ان نیز به سبب حذف واسطه ها و خرید مستقیم از نمایندگی بسیار به صرفه است و خرید از این راه از هزینه های اضافی جلوگیری می کند.

   

مطالب ویژه