قیمت چسب کاغذ دیواری خوب

 

برای اطلاع از قیمت چسب کاغذ دیواری خوب در بازار سراسر کشور می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمود که این روش برای خریداری نیز در دسترس می باشد.
چسب کاغذ دیواری تولید شده با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و خوب را می توان با قیمت مناسب از طریق شرکت فروش معتبر تهیه و استفاده نمود. این محصول بر اساس استاندارد های روز دنیا و با بالاترین کیفیت تولید شده است و از کاربرد بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. چسب کاغذ دیواری از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نتیجه نهایی پروژه بوده و باید از بهترین مواد اولیه در تولید آن استفاده شود.
چسب کاغذ دیواری در بسیاری از شرکت های داخلی و خارجی تولید می شود. در ساخت این محصول از مواد مختلفی استفاده می شود که همین امر سبب شده است تا کالا، با انواع سطوح سازگاری داشته باشد.

چسب کاغذ دیواری خوب باید چه مشخصاتی داشته باشد؟
کاغذهای دیواری در جنس های مختلف و وزن های مختلف تولید می شوند لذا باید هنگام نصب چسب متناسب با کاغذ خریداری شود. بعضی از برندها دارای چسب برای کاغذ سبک و سنگین و نیمه سنگین هستند و برخی نیز مدعی تولید چسب متناسب با هر نوع کاغذی هستند که توصیه می شود قبل از استفاده از چسب یک کیلوی ان تست و سپس در حجم بالا خریداری و استفاده شود.
جنس کاغذ های دیواری از سلولز است البته بخش عمده ان و در ان سایر مواد گیاهی و شیمیایی دیده می شود برای همین تناسب فرمول و مواد ترکیبی چسب باید به گونه ای باشد که به کاغذ اسیب نرساند.
نفوذ چسب به کاغذ مورد مهم دیگری است چسب ها نباید باعث خیس شدن کاغذ شوند. خیس شدن سطح خارجی کاغذ باید می شود که بافت های درونی کاغذ از بین برود.
اصولا چسب های کاغذ دیواری در انواع پودری و مایع و درزگیر تولید می شوند. نوع مایع و درزگیر ان پس از باز نمودن بسته یندی قابل استفاده است اما نوع پودری باید با اب ترکیب شود. میزان ترکیب بر اساس کاتالوگ و توصیه تولیدکننده می باشد البته به سلیقه نصاب بستگی بیشتری دارد. برای همین باید این چسب با اب سرد حلالیت خوبی داشته باشد.
نصاب ها پس از زدن چسب به محل اتصال یا کاغذ که سلیقه ای است کاغذ را برای قرارگیری در موقعیت مناسب جا به جا می کنند، پس خشک نشدن و لغزنده بودن چسب در ابتدای کار ویژگی مهمی است.
کاغذها برسطوح مختلفی نصب می شوند مانند گچ و سیمان و … برا یهمین گیرایی چسب بروی چنین سطوحی شرط واجب دارا بودن یک چسب خوب است.
مقاومت در برابر سرما و رطوبت از عواملی است که این امکان را فراهم می کند که کاغذ دیواری در هر محلی حتی سرویس های بهداشتی نیز نصب شود و باعث ماندگاری کاغذ روی دیوار شود.
چسب ها اصولا دارای بوی نامطلوبی هستند و دارا بودن مواد شیمیایی باعث ازرده شدن نصاب و به خطر انداختن سلامتی ان می شود و در برخی موارد این بو تا مدت ها در محل نصب و روی کاغذ می ماند. پس هنگام خرید چسب به بوی ان توجه ویژه داشته باشید.
ضد قارچ و باکتری بودن چسب هم به بهداشت محل نصب کمک شایانی می کند که با وجود چسب های انتی باکتریال در بازار می توان به این مهم نیز دست پیدا کرد.

 

   

مطالب ویژه