لیست قیمت چسب کاشی ویترا

 

چسب کاشی ویترا محصول شرکتی مشترک بین کشور ترکیه و بلژیک می باشد و دارای تنوع مناسبی برای کاربردهای گوناگون است. بنابر این هنگام خرید لیست قیمت و کاربرد تخصصی ان را از فروشنده درخواست کنید.

برند ویترا نام تجاری محصولات شرکت ویترافیکس ترکیه و کرامیکس بلژیک می باشد. محصولات این مجموعه با تکنولوژی بالا و با بهترین مواد اولیه و طبق استانداردهای Iso9001 و Ts1140En1200 تولید و تحت نظر کارشناسان برجسته و در ازمایشگاه های معتبر کنترل کیفی می گردد. از این رو در حال حاضر محصولات این شرکت تحت عنوان برند ویترا فیکس و ویترا ترم به ۴۴ کشور دنیا صادر می شود.
در سبد محصولات این شرکت چسب های ساختمانی و عایق ها و پرایمر ها و لکه برها و دفع کننده اب و مواد جایگزین قیر و … وجود دارد که در میان انها چسب های ساختمانی در ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.
در سبد چسب های ساختمانی این شرکت موارد زیر موجود می باشد:
چسب کاشی و سرامیک کف و دیوار
چسب کاشی و سرامیک با خاصیت انعطاف پذیری بالا
چسب کاشی و سرامیک کف مخصوص سطوح با ضخامت متفاوت
چسب کاشی با مدت زمان چسبیدن سریع
چسب کاشی پرسلان کف و دیوار با خاصیت انعطاف پذیری بالا
چسب کاشی و سرامیک با چسبندگی سریع در ۶ ساعت
چسب کاشی مخصوص کف
چسب کاشی با قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده در انواع ابعاد
چسب خمیری کاشی و سرامیک
این چسب ها در بسته بندی با رنگ های مختلف بسته بندی شده اند و دارای قیمت متفاوتی هستند و مطمئنا انتخاب صحیح انها برای مصارف مربوط به خود نتیجه مورد نظر را به همراه خواهد داشت و در غیر اینصورت از کیفیت کار خواهد کاست. متاسفانه در ایران بدلیل عدم اگاهی مصرف کننده این محصولات به صورت عمومی و با قیمت های متفاوت به فروش می رسد. از این رو در صورت تمایل به خرید محصولات این مجموعه پیشنهاد می کنیم که قبل از هر چیز با کارشناسان فروش این سایت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تر و لیست قیمت ان ها در اختیار شما قرار گیرد.

   

مطالب ویژه