مرکز فروش انلاین چسب کاغذ دیواری هنکل

 

چسب کاغذ دیواری هنکل المان با فرمولاسیون جدید با خواص ویژه ای که دارد مورد توجه نصابان سراسر کشور قرار گرفته است و در این مرکز به صورت انلاین و حضوری به فروش می رسد.
فعالان بازار چسب تجربه خوبی از حضور برندهای المانی چسب کاغذ دیواری از جمله متیلان و پرفکس و … که توسط شرکت های زیر مجموعه هنکل المان یا تحت لیسانس و نظارت این شرکت معتبر جهانی در کشور عرضه می شود دارند.
در حال حاضر نیز شاهد استقبال نصابان و فروشندگان محترم از چسب هنکل با فرمولاسیون جدید می باشیم و امار فروش بالا و رو به رشد این چسب در این مرکز فروش انلاین گواهی این مهم می باشد.

برخی از ویژگی های چسب کاغذ دیواری هنکل المان:
این چسب تک جزئی دارای پایه گیاهی است و از مواد شیمیایی مضر که سبب ایجاد بوی نامطبوع و اسیب به دستان می شود در ان به کار رفته نشده است.
حلالیت بالا در اب سرد، بی رنگ بودن، چسبندگی و ماندگاری بالا، عدم تخریب کاغذ دیواری از دیگر ویژگی های این برند المانی است.
این فرمولاسیون با ایجاد زمان مناسب خشک شدن، فرصت کافی به نصاب جهت تنظیم کاغذ دیواری می دهد.
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این فرمولاسیون می توان به عدم نیاز به چسب چوب برای زیرسازی دیوارهای گچی و هم چنین عدم نیاز به بتونه روی سطوح سنگی، یک دست شدن یکنواخت چسب پس از به عمل امدن و عدم گلوله شدن و نیز رسیدن به غلظت عسلی یا رنگ مانند با استفاده مقدار اندک چسب اشاره کرد.

   

مطالب ویژه