نمایندگی ارزان چسب کاغذ دیواری پوفاز

 

چسب کاغذ دیواری پوفاز نسبت به نمونه های ارزان تر، دارای کیفیت بسیار بالاتری است که در این نمایندگی به فروش می رسد.
چسب کاغذ دیواری خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
چسب خوب باید دارای دانه های درشت سنتز شده باشد که از ایجاد گرد جلوگیری کند و از طرفی نیز باید رنگ سفیدی داشته باشد که نشانگر بالا بودن درصد متیل سلولز و پایه گیاهی آن خواهد بود.
حلالیت راحت با آب سرد را می توان یکی دیگر از ویژگی های این چسب بر شمرد که زمان اماده سازی را کاهش می دهد البته باید به آن نداشتن بو و گرد را نیز اضافه نمود چون برای حفظ سلامتی نصاب بسیار مهم است.
از طرفی باید ضد نم و رطوبت باشد که امکان شستشوی کاغذ برای صاحب خانه فراهم باشد.
چسبندگی آن به قدری باشد که بتوان انواع کاغذ را بروی کاشی و سرامیک، دیوار گچی، رنگ روغنی و … نصب نمود.
و…


چرا چسب کاغذ دیواری پوفاز؟
این برند، تولید یکی از بزرگترین کارخانه های تولید چسب در آلمان می باشد که بر اساس جدیدترین استاندارهای اروپا و جهان ساخته شده است و بیش ترین تاییدی های جهانی را به همراه دارد که ما حصل آن داشتن تمام ویژگی های ذکر شده برای یک چسب خوب در حد اعلا می باشد.

پوفاز چه محصولاتی در نصب کاغذ دارد؟
در سبد کالایی پوفاز انواع چسب و دستگاه چسب زن وجود دارد که چسب کاغذ یکی از آنهاست و در این زمینه نیز تنوع بسیار بالایی دارد. مانند چسب ۳۰۰ گرمی یورو ۳۰۰۰ یا چسب یونیورسال۱۸۰۰۰ و چسب خمیری و پرایمر و …

نمایندگی چسب کاغذ پوفاز
این چسب نسبت به برندهای دیگر به دلیل ورود مستقیم به ایران بر خلاف دیگر برندها که مواد اولیه وارد ایران و سنتز و بسته بندی می شود، دارای قیمت بالاتری است. بازار چسب ایران بدلیل استقبال نصابان محترم از این چسب اقدام به ایجاد شرایطی نموده است که محصولات این برند با مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان و خریداران برسد. جهت کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص می توانید با مدیران فروش این مرکز تماس حاصل نمایید.

   

مطالب ویژه