نمایندگی انواع چسب آکواریوم خارجی

 

چسب آکواریوم خارجی در طیف گسترده ای از انواع مدل های مختلف از طریق نمایندگی این محصول در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.
طیف گسترده ای از انواع چسب آکواریوم خارجی به بازار ارائه شده است که مرغوب ترین نوع از آن را به صورت مستقیم می توان در نمایندگی این محصول تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد. با توجه به نیاز و تقاضا این محصول در بسته بندی های بسیار مختلفی تولید شده است.
چسب های خارجی موجود در بازار چسب کشور اغلب محصول کشور همسایه ترکیه و هم چنین کشورهای اروپایی هم چون المان و ایتالیا می باشد. در میان چسب های ترک، برند اکفیکس و میتراباند و میتراپل و مپل مکس پرفروش ترین و در میان برندهای اروپایی محصولات هنکل المان از جمله سیستا از فروش خوبی برخوردار هستند.
چسب اکواریوم یا چسب سیلیکون در دو نوع مدل تیوپی و استوانه ای کاتریجی بسته بندی می شوند که نوع دوم برای استفاده نیاز به تفنگی مخصوص دارد.
چسب آکواریوم از جمله محصولاتی می باشد که از آن می توان در مکان های گوناگونی بهره برد زیرا این چسب دارای خصوصیات و ویژگی های بسیار منحصر به فردی می باشد که از مهم ترین آن ها می توان مقاومت در برابر اشعه های مضر خورشیدی اشاره نمود.

چه نوع چسب اکواریومی بخریم؟
با انچه گفته شد چسب های اکواریوم یا سیلیکون دارای تنوع برند و محصولات تخصصی فراوان خارجی و داخلی است که انتخاب محصول موردنیاز در میان انها کمی دشوار و نیاز به مشاوره و راهنمایی دارد. از طرفی نبود نمایندگی های فعال از این برندها در شهرهای مختلف کشورمان خرید انها را با قیمت مناسب دشوار نموده است. از این رو کارشناسان بازار چسب ایران جهت راهنمایی در این خصوص از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در کنار شما هستند.

   

مطالب ویژه