نمایندگی اینترنتی چسب پی وی سی ایزو

 

چسب پی وی سی ایزو با کیفیت بالا و فاقد تولوئن به عنوان یک ماده شیمیایی سمی است که در این نمایندگی اینترنتی به صورت عمده به فروش می رسد.
پایه اصلی ترکیب قدرتمند چسب پی وی سی به عنوان یک چسب سمنت حلالی، رزین پی وی سی و سیکلوهگزان و تتراهیدروفوران می باشد و در بسیاری از برندهای موجود در بازار تولوئن به عنوان مکمل در ترکیب این چسب افزوده می شود. برند ایزو محصول شرکت مهرتابان تابش جز معدود برندهای داخلی و خارجی چسب پی وی سی است که در ان از ماده شیمیایی و سمی تولوئن استفاده نشده است.
متیل بنزن یا فنیل متان یک مایع شیمیایی صاف و نامحلول در اب با بوی تندی همانند بوی تینر است که در اصطلاح به تولوئن نیز معروف می باشد. تولوئن جز ترکیبات اروماتیک می باشد و همانند انها دارای بوی تند است و از ان برای ماده اولیه و نیز حلال شیمیایی در محصولاتی هم چون لاک و چسب و پلاستیک و جوهر چاپ و … استفاده می شود.
تولوئن با اینکه به عنوان یک داروی اسنتشاقی برای زدودن سموم است اما به شدت سمی است و تنفس غلظت بالای ان می تواند منجر به مرگ شود و غلظت های پایین ان روی سیستم عصبی بدن انسان تاثیرات مخربی خواهد داشت و غلظت های بسیار کم نیز باعث سرگیجه و ضعف و بی خوابی و تاثیر منفی خواهد شد که با دوری از ان این اثرات نیز کم و گاها از بین می رود اما اثر ان بروی کلیه ها تا مدت ها باقی بماند.
متخصصان شرکت مهرتابان پرشین با علم به این موضوع با حذف تولوئن سلامتی کسانی را که به طور مستمر با این چسب کار می کنند را تضمین نموده است و با استفاده از مواد جایگزین بی خطر سبب افزایش کیفیت این چسب نیز شده اند.
برای کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص می توانید با کارشناسان فروش این نمایندگی اینترنتی تماس حاصل فرمایید.

   

مطالب ویژه