نمایندگی اینترنتی چسب پی وی سی تانگیت

 

چسب پی وی سی هنکل المان در ایران تحت لیسانس این شرکت و با نام تجاری تانگیت تولید و از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر کشور پخش و عرضه می گردد.
شرکت هنکل المان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تولیدی محصولات شیمیایی در جهان محسوب می شود که تولیدات ان به ۵۰ کشور جهان صادر می شود. چسب ها بخشی از تولیدات این شرکت می باشند. چسب هایی نظیر چسب کاشی و سرامیک و بتن و کاغذ دیواری و اکواریوم و سیلیکون و … بخشی از تولیدات این شرکت است و می توان گفت تولید بسیاری از چسب هایی که امروزه ما با انها سروکار داریم برای اولین بار در این شرکت تولید شده است. شعار هنکل المان برای محصولات خود این است، محصولات تخصصی برای کاربران حرفه ای است.
بسیاری از چسب های هنکل المان در کشور تحت لیسانس ان در داخل تولید و پخش و عرضه می شود که چسب پی وی سی با نام تجاری تانگیت از جمله انها می باشد. در زیر اشنایی مختصری با این چسب بیان شده است.

چسب پی وی سی
چسب پی وی سی از جمله پر کاربردترین و پرفروش ترین و نیز گران ترین چسب های حلالی می باشد. چسب های حلالی از یک پخش به عنوان ماده پایه که در اصطلاح ماده چسب دار نیز نامیده می شود و یک پخش به عنوان حلال تشکیل می شوند. ترکیب این دو بخش با کیفیت های خوب و درصدهای وزنی مناسب می تواند سبب تولید یک چسب مرغوب گردد. رزین های پی وی سی به عنوان ماده چسب دارد و تتراهیدروفوران تثبیت شده و سیکلوهگزان همراه با برخی ترکیبات اروماتیک و مشتقات بنزن به عنوان حلال در چسب پی وی سی به کار می روند.

کاربرد چسب پی وی سی
چسب پی وی سی برای اتصال لوله های اب و فاضلاب و تاسیسات شهری و نیز لوله های انتقال اب کشاورزی که از جنس پلیکا و یا پی وی سی هستند به صورت گسترده استفاده می شود.

برندهای چسب پی وی سی موجود در بازار
از برندهای خارجی معتبر موجود در بازار می توان به تانژیت و اکفیکس اشاره نمود و خوشبختانه شرکت های دخلی زیادی نیز این چسب را با کیفیت بالا در داخل تولید می کنند که ایرسا و ایزو و تانجیت و تایگر و کاسپین و رازی از جمله انها هستند.

چسب پی وی سی تانگیت
همان طور که قبلا اشاره شد تانگیت ساخت شرکت صنعتی هنکل می باشد که تحت لیسانس هنکل المان و در شهر قزوین تولید و در سراسر کشور پخش و عرضه می گردد.
این چسب دارای ویژگی های منحصر به فردی است که به طور مختصر می توان به چسبندگی بالا و قدرت پرکنندگی ایده ال و سرعت خشک شدن مناسب و مقاومت در برابر مواد شیمیایی و خورنده و حرارت بالا و نیز عدم هدایت الکتریکی اشاره نمود.

نمایندگی اینترنتی چسب پی وی سی تانگیت
سامانه بازار چسب ایران با شبکه گسترده فروش در سراسر کشور شرایط ویژه ای را برای خرید این محصول با کیفیت فراهم اورده است، برای کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص و یا خرید و ثبت سفارش خود و دریافت ان در کوتاه ترین زمان ممکن با کارشناسان فروش این مرکز تماس حاصل نمایید.


لطفا جدی بگیرید!!!
تولوئن از ترکیبات اروماتیک می باشد که تنفس ان در دراز مدت به شدت برای انسان مضر می باشد و در برخی از چسب های پی وی سی استفاده می شود. لطفا در استفاده از این چسب احتیاط لازم را در نظر بگیرید.

چسب پی وی سی تانگیت بدون تولوئن تولید می شود.

   

مطالب ویژه