نمایندگی بهترین چسب موکت خارجی

 

بسیاری از مصرف کنندگان چسب موکت در کشور بدلیل عدم کیفیت مارک های داخلی، سعی در خرید از نمایندگی های برندهای خارجی دارند در حالی که برندهای ایبرانی هم چون سپانو با مرغوبیت کالاهای خود حجم بالایی در صادرات به کشور های هم سایه دارند.
در سال های بسیار دور به دلیل عدم تولید چسب موکت در کشور و نیاز به ان، این محصول از خارج وارد کشور می شد و مصرف کنندگان به کاربرد و استفاده از انها عادت نموده اند از طرفی نیز محصولات تولیدی اولیه در کشور نیز از مرغوبیت خوبی برخوردار نبوده اند به همین دلیل سبب جلب اعتماد مصرف کنندگان نسبت به برندهای ایزانی شده اند. از این رو اکثر خریداران عمده و بنکداران برای تامین نیاز مصرف کنندگان بدنبال نمایندگی چسب های موکت خارجی هستند. این در حالی است که در سال های اخیر صنعت چسب در کشور پیشرفت بسیار زیادی داشته است و توانسته است حجم بالایی از صادرات به کشور های همسایه را به خود اختصاص دهد.
شرکت سروش سپهر پاسارگاد یکی از این شرکت های پیشرو در این امر می باشد و با تولید انواع چسب حلالی با نام تجاری سپانو در تولید این گونه چسب در کشور پیشتاز می باشد. محصول تولیدی این مجموعه از چسبندگی قوی، مقاومت بالا در برابر اب و گرما، تحمل تنش کششی مناسب، بدون استفاده از مواد مضر شیمیایی، بدون بو و … برخوردار است. بازار چسب ایران به تمام خریداران عمده این نوع چسب توصیه می کند قبل از خرید هر برند خارجی ابتدا یک نمونه از محصولات این برند ایرانی را تست نمایید.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه