نمایندگی عمده چسب پی وی سی تارگت

 

شرکت صنایع شیمیایی رازی برای اتصال لوله ها و پروفیل های پی وی سی چسبی با کیفیت بالا با نام تجاری تارگت تولید نموده است که در این نمایندگی می توان ان را با به طور عمده و با قیمت مناسب خریداری نمود.
برای اتصال مناسب لوله و پروفیل هایی که دارای جنس پی وی سی هستند باید از چسب مخصوص با همین نام یعنی چسب پی وی سی استفاده نمود. این چسب در برندهای متنوع خارجی و داخلی در بازار وجود دارد که می توان به چسب پی وی سی کاسپین، هنکل، تارنجیت، ایزو، ایرسا، تانجیت، تایگر و غیره اشاره کرد. یکی از شرکت های داخلی که در زمینه تولید این چسب سابقه طولانی و از خوشنامی بالایی در کیفیت برخوردار است شرکت صنایع شیمیایی رازی است. این شرکت چسب پی وی سی خود را با نام تارگت تولید و به بازار عرضه می کند.
این چسب از ابتدای تولید به دلیل داشتن کیفیت عالی و قیمت مناسب مورد توجه استادکاران نصب لوله های پی وی سی اب و فاضلاب قرار گرفته است. سامانه بازار چسب ایران برای دسترسی راحت تمام خریداران عمده و کاهش قیمت این محصول تا پایین ترین میزان ممکن بدلیل حذف واسطه ها و خرید مستقیم خریداران عمده از شرکت، نسبت به پخش اینترنتی این محصول اقدام نموده است. جهت کسب اطلاعات بیش تر می توانید با کارشناسان بازار چسب ایران از راه های ارتباطی در سایت تماس برقرار کنید.

   

مطالب ویژه