نمایندگی عمده چسب پی وی سی رویال

 

برند رویال برای سهولت خریداران عمده چسب پی وی سی در سراسر کشور اقدام به اعطای نمایندگی پخش فعال در تمام شهر های ایران نموده است.
چسب پی وی سی از جمله چسب های حلالی می باشد که برای چسباندن انواع لوله های پی وی سی اب و فاضلاب شهری و ساختمانی کاربرد دارد. این چسب مانند دیگر چسب های حلالی از رزین پایه و حلال تشکیل شده است که با تبخیر حلال سبب ایجاد اتصال محکم و سخت می شود. پایه این چسب از رزین پی وی سی درجه یک و حلال های ان تتراهیدرو فوران و سیکلوهگزان می باشد.
در داخل کشور انواع برندهای داخلی و خارجی این چسب وجود دارند که تانگیت و تایگر و کاسپین و رازی و تانجیت و ایرسا و ایزو و تانژیت و استحکام و … از جمله انها هستند.
یکی از برندهایی که در بازار داخل به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب از استقبال عمومی خوبی برخوردار گردیده است برند رویال می باشد. این چسب دارای گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۸ می باشد و منطبق بر استانداردهای جهانی تولید می گردد.
این چسب علاوه بر ویژگی های عام این چسب که البته در بالاترین حد خود در نظر گرفته شده است شامل چسبندگی قوی و انعطاف بالا و مقاومت در برابر دما و رطوبت و مواد شیمیایی دارای خواص ویژه ای هم چون ویسکوزیته ۷۰۰۰ تا ۸۲۰۰ میلی بر ثانیه و گرایش اولیه ۴ دقیقه ای در دمای محیط و کم تر از یک دقیقه در دمای چهل درجه می باشد.
این چسب در سراسر کشور دارای نمایندگی های پخش فعال می باشد که خرید برای فروشگاه داران و پیمانکاران و مهندسین را در سراسر کشور سهل و ساده نموده است.

   

مطالب ویژه