نمایندگی چسب آکواریوم رازی

 

نمایندگی چسب آکواریوم رازی این چسب مقاوم و کاربردی را در بسته بندی های بسیار مختلف و باکیفیت بالایی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.
رازی از بزرگ ترین تولید کنندگان انواع چسب در کشور محسوب می شود که از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را در قالب تولید چسب های مختلف آغاز نموده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به چسب های آکواریوم اشاره نمود که مرغوب ترین نوع از آن در بسته بندی های بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. این شرکت چسب اکواریوم را در بسته بندی تیوپی و استوانه ای عرضه می کند. از جمله چسب های اکواریوم و سیلیکون رازی می توان به چسب سیلیکون g1200 و سیلیکون رازی سیل و چسب سیلیکون رازی فلکس اشاره نمود.
چسب سیلیکون g1200 برای کاربرد در دﻣﺎي ﺑﺎﻻ و مواردی که به ﻗﺪرت ﭼﺴﺒﻨﺪﮔﯽ و هم چنین توجه ویژه به قابلیت درزگیری عالی وجود داشته باشد استفاده می شود. این چسب در برابر ﻓﺸﺎر مقاوت بالایی دارد و با استفاده از این محصول می توان از عدم رﺷﺪ ﻗﺎرچ و ﮐﭙﮏ اطمینان کامل داشت.
چسب سیلیکون رازی سیل برای استفاده در ﺣﻤﺎم و کلیه نواحی مرطوب ﺑﻪ ﺟﺰ اکواریوم استفاده کرد. این چسب صد در صد ﺿﺪ ﻗﺎرچ و ﮐﭙﮏ است و بهترین گزینه برای استفاده در اشپزخانه است.
چسب سیلیکون رازی فیکس هم برای کاربرد در ﺟﻬﺖ اﻧﺠﺎم ﮐﺎرﻫای ﻣﺘﻮﺳﻂ و ﻋﻤﻮمی استفاده کرد.
چسب های ذکر شده در حجم های ۳۱۰ و ۲۵۰ و ۷۵ و ۳۰ سی سی و در رنگ های سفید و مشکی بی رنگ موجود می باشد.
چسب آکواریوم تولید شده توسط شرکت رازی با بهره گیری از بهترین مواد اولیه تولید شده است و همین امر سبب شده تا در میان سایر محصولات از مقاومت بالاتری برخوردار باشد. این محصول به گونه ای تولید شده است که برای مصارف عمومی و صنعتی کاربرد دارد.

   

مطالب ویژه