نمایندگی چسب آکواریوم میتراپل

 

نمایندگی چسب آکواریوم میتراپل این محصول کاربردی را در بسته بندی های بسیار مختلف و باکیفیت بالایی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.
میتراپل نام یک برند معتبر ترکیه است که در سال های اخیر توانسته است سهم گسترده ای از فروش را در بازار کشور به خود اختصاص دهد. از این برند خوشنام چسب های قطره ای و یک دو سه و لسپری فوم و اسپری پاک کننده و چسب چوب و مونتاژکیت و چسب لمینت و … را نام برد.
چسب اکواریوم این برند در بازار با نام های سیلیکون جهانی و یونیورسال نیز شناخته می شود.این چسب مانند دیگر چسب های اکواریوم تک جزیی است و مناسب یرای چسباندن شیشه و درزگیری برای نواحی مختلف از جمله سینک های اشپزخانه و کاشی و سرامیک و روشویی و … استفاده می شود.
از کاربرد های دیگر این چسب که کمتر به ان توجه شده است می توان به درزگیری مصالح ساختمانی متخلخل اشاره کرد .

ویژگی های اکواریوم یا سیلیکون میتراپل:
این چسب یک سیلیکون تک جزئی و آنتی باکتریال می باشد. کار با این چسب به آسانی و اطمینان از چسبندگی بالا انجام می شود. این چسب پس از استفاده و خشک شدن زرد نمی شود و قابلیت رنگ پذیری در ان وجود ندارد که یک ویژگی انحصاری است و کم تر برندی می توان ان را یافت. دچار ترک خوردگی با گذشت زمان نمی شود. فارق از فصل سال و در دماهای عرف می توان از این محصول استفاده کرد. این چسب در برابر مواد شیمیایی و خورنده مقاوم می باشد. این چسب مانند دیگر سیلیکون ها خاصیت اسیدی دارد و پس از خشک شدن نیز این بو را به همراه دارد مگر انکه از نوه بدون بو خریداری شود. چسب اکواریوم میتراپل دارای خاصیت ارتجاعی خوبی است.

چسب اکواریوم میتراپل دارای چه کاربردهایی است؟
مهم ترین کاربرد این چسب درزگیری است . درزگیری شیشه ها و سرویس های بهداشتی و تجهیزات الکتریکی و تلفن و سوکت و تلفن و پریز.
از کاربرد دیگر ان می توان به اتصال سطوح مختلف به یکدیگر و ایجاد فضایی تا حد ممکن نزدیک به هم .
شما می توانی جهت کسب اطلاعات فنی این محصول از جمله چگالی و سرعت خشک شدن و مقاومت دمایی و زمان لایه بستن اولیه و … با کارشناسان بازار چسب ایران تماس بگیرید.

نکات قابل توجه در مصرف:
باقیمانده سیلیکون را می توان با آب و صابون تمیز نمود.
قرار داشتن در معرض گاز سیلیون در دراز مدت می تواند به انسان اسیب های تنفسی برساند.
چسب ها را باید دور از دسترس کودکان قرار داد و هنگام استفاده باید مواظب تماس چسب با چشم ها بود

در نهایت به طور خلاصه چسب آکواریوم میتراپل به سبب ساختار بسیار ویژه ای که از آن برخوردار می باشد، قابل استفاده در مکان های متعددی است و همین امر سبب شده تا این محصول سهم قابل ملاحظه ای از فروش را در بازار به خود اختصاص دهد. به علت تقاضای بی شماری که برای این محصول وجود دارد، به صورت مستقیم در نمایندگی های سراسر کشور ارائه شده است.
چسب آکواریوم میتراپل از خصوصیات بسیار ویژه ای برخوردار می باشد که از مهم ترین آن ها می توان به مقاومت این محصول در برابر اشعه فرابنفش اشاره نمود.

   

مطالب ویژه