نمایندگی چسب آکواریوم کاسپین

 

نمایندگی چسب آکواریوم کاسپین بهترین نوع از این محصول را به صورت عمده و جزئی باکیفیت بسیار بالا و به صورت مستقیم در بازار عرضه نموده است.
یکی از شرکت های وابسته به گروه صنعتی فومن شیمی، شرکت دقیق شیمی می باشد که شروع فعالیت این شرکت به پایان سال ۱۳۷۷ بر می گردد. برند کاسپین نام تجاری محصولات این شرکت در زمینه چسب می باشد. سبد متنوع محصولات چسبی با کیفیت و قیمت مناسب این محصول را به عنوان یکی از خوشنام ترین برندهای ایرانی و رقیب جدی برندهای خارجی تبدیل نموده است.

از محصولات این شرکت را می توان در سه دسته خانگی و خودرویی و ساختمانی و صنعتی دسته بندی نکرد، از جمله انها می توان به :
سیلیکون های همه کاره کاسپین، سیلیکون های همه کاره کوئیک، سیلسیلیکون های همه کاره K2، چسب همه کاره کاسپین، چسب ۱۲۳ كوئیک فیکس، چسب قطره ای کاسپین، چسب چوب ۴۷ گرمی، سیلیکون های بدون بو کاسپین، چسب سیلیکونی مشکی مخصوص ۴۵۰۰، سیلیکون های آکواریوم کاسپین، سیلیکون های بهداشتی کاسپین ،چسب خمیر درزگیر کاسپین، سیلیکون های همه کاره کوئیک سیل، چسب پی وی سی فشار قوی کاسپین، چسب پی وی سی کاسپین، چسب صنعتی (متال پلاست) آهن، چسب فوری کاسپین، سیلیکون های واشرساز مزدا و ماکسیما، چسب شیشه و درزگیر پلی اورتان Betaseal Dow اشاره نمود.
در میان سایر چسب آکواریوم های تولید شده چسب آکواریوم کاسپین از سهم بازار مطلوب تری برخوردار می باشد زیرا این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی است که سبب محبوبیت روز افزون آن شده است. با توجه تقاضای بی شماری که برای این محصول در بازار موجود می باشد، نمایندگی آن، این چسب را در بسته بندی های مختلفی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد.
چسب آکواریوم کاسپین به سبب ساختار بسیار خاصی که از آن برخوردار می باشد، برای مصارف متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با بهره گیری از مرغوب ترین و باکیفیت ترین نوع از مواد اولیه تولید شده است.

 

   

مطالب ویژه