نمایندگی چسب اکواریوم g2100

 

چسب اکواریوم g2100 از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد که مرغوب ترین نوع آن را از طریق نمایندگی این محصول می توان تهیه نمود.

با توجه به نیاز مصرف کنندگان چسب اکواریوم در مقیاس های مختلفی به بازار عرضه شده است که از جمله آن ها می توان به g2100 اشاره نمود که با توجه به نوع کاربری مقیاس های دیگر این محصول از طریق نمایندگی در دسترس قرار گرفته است.
چسب اکواریوم دارای کاربرد های بی شماری می باشد که از جمله مهم ترین و اصلی ترین آن ها می توان به چسباندن قطعات شیشه ای به یکدیگر اشاره نمود. می توان به این نکته اشاره نمود که استفاده از چسب های اکواریوم برای ماهی ها هیچ گونه خطری به همراه ندارد.
G2100 یک نمونه چسب اکواریوم ترکیبی همه جانبه است. این محصول مانند دیگر چسب های اکواریومی و سیلیکونی در زمینه های بسیاری چون جلوگیری از نفوذ اب و نشت اب ، پر کردن فضای خالی بین سطوح، انواع شیشه ها و درزهای پنجره ها و در برخی موارد مصالح ساختمانی دیگر به صورت گسترده ای کاربرد یافته است.
از ویژگی های این محصول سیلیکونی تک جزیی می توان به ضد اب بودن و مقاومت بالای ان در برابر اب در عین سرعت بالا و چسبندگی ویژه اشاره کرد. البته باید به موارد ذکر شده انعطاف مناسب پس از استفاده و گستردگی کاربرد برای اکثر مصارف عمومی را افزود.

از این محصول در چه مواردی می توان استفاده کرد؟
این محصول در مشاغل مربوط به ساخت و ساز و امور حمل و نقل استفاده می شود و قابل استفاده استادکاران تعمیر انواع درب و پنجره نیز می باشد. در تعمیرگاه های خودرو نیز برای اب بندی و اتصال محصولات دیگر به گیربکس مناسب است. با این حال نمی توان منکر کاربرد ان در صنایع مربوط به شیشه و چوب و سرامیک و الومینیوم و … گردید.
این نوع چسب به طور وسیع در صنایع شیشه، آلومینیوم، پلاستیک، و غیره به کار می رود.

مشاوره مصرف:
دقت کنید که در استفاده نوع استوانه ای این چسب به تفنگ مخصوص این چسب نیاز خواهید داشت. این تفنگ وسیله ای مکانیکی است که تیوپ استوانه چسب درون آن جا می گیرد تا استفاده از چسب اسان شود.

در نهایت باید گفت که این محصول در در کارتریج های اصلی پلاستیکی در حجم های مختلف بسته بندی می شود که عبارتند از : ۲۵۰ میلی لیتر و ۲۸۰ گرمی – ۲۸۰ میلی لیتر و ۳۲۰ گرمی
در هنگام مصرف نیز به تاریخ مصرف ان دقت شود و محصول در دمای ۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.

   

مطالب ویژه